امروز : يکشنبه 4 تير 1396 / 21:56
نظر و پیشنهاد

امام صادق علیه السلام:هر گاه بنده فراوان استغفار کند، نامه عملش در حالی بالا رود که می درخشد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
دوشنبه 29 خرداد 1396 | 15:43
 شماره خبر :
9603160

رییس پارک علم و فن‌آوری در بازدید از گروه صنعتی قطعه‌گستر کرمان:

صندوق پژوهش و فن‌آوری فرصتی برای رشد و توسعه‌ی صنعت دانش‌بنیان

 صندوق پژوهش و فن‌آوری فرصتی برای رشد و توسعه‌ی صنعت دانش‌بنیان
رییس پارک علم و فن‌آوری استان کرمان با اشاره به افتتاح صندوق پژوهش و فن‌آوری استان کرمان در اردی‌بهشت سال‌جاری گفت: این صندوق فرصت خوبی برای توسعه‌ی شرکت‌ها و صنایع دانش‌بنیان استان کرمان است.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، عباس قوام در بازدید از گروه صنعتی قطعه‌گستر کرمان افزود: پارک علم و فن‌آوری استان کرمان با ایجاد محیطی مناسب و زیرساخت‌های لازم، امکان استقرار و فعالیت واحدهای تحقیق و توسعه (R&D) صنایع معتبر و فعال استان را فراهم کرده که در این راستا، شرکت‌ها و صنایع بزرگ استان می‌توانند در قالب تفاهم‌نامه‌ی همکاری، واحدهای تحقیق و توسعه، طراحی، مهندسی و آموزشی خود را به پارک علم و فن‌آوری استان کرمان انتقال دهند و از مزایای قانونی مانند معافیت از پرداخت مالیات و عوارض معمول گمرکی به مدت 20 سال برای واحدR&D   مستقر در پارک بهره‌مند شوند.

قوام بیان کرد: طبق قانون مصوب 1389 مجلس شورای اسلامی، واحدهای پژوهشی، فن‌آوری و مهندسی مستقر در پارک‌های علم و فن‌آوری برای انجام ماموریت‌های محوله از مزایای قانونی مناطق آزاد در خصوص روابط کار، معافیت‌های مالیاتی و عوارض سرمایه‌گذاری خارجی و مبادلات مالی بین‌المللی برخوردار می‌‌شوند.

وی با اشاره به لزوم ثبت اختراعات صنایع استان گفت: پارک علم و فن‌آوری استان کرمان در سال 94 موفق به اخذ مجوز مرجعیت استعلام قوه قضاییه شد و در ادامه، در سال 1395 با پیگیری فراوان موفق به اخذ مجوز ایجاد دفتر منطقه‌ای مالکیت فکری شد که ارزیابی تخصصی اختراع و دانش فنی بر اساس جست‌وجو و بررسی تخصصی مستندات توسط متخصصان مربوط را با بهره‌گیری از تجارب علمی، مشاوره‌ها و  بانک‌های اطلاعاتی داخلی و خارجی صورت خواهد داد؛ از این‌رو صنایع استان و اشخاص حقوقی و حقیقی می‌توانند برای ثبت اختراع خود و بهره‌مندی از مالکیت فکری آن، به پارک علم و فن‌آوری مراجعه کنند.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *