امروز : يکشنبه 4 تير 1396 / 21:52
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
دوشنبه 29 خرداد 1396 | 12:53
 شماره خبر :
9603149

مدیرعامل سازمان‌آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان:

شهروندان در حفظ فضاهای سبز و جنگلی شهری کوشا باشند

شهروندان در حفظ فضاهای سبز و جنگلی شهری کوشا باشند
مدیرعامل سازمان‌آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان گفت: باتوجه به فرا رسیدن فصل تابستان و گرمی هوا، لازم است شهروندان در حفظ فضاهای سبز و جنگلی شهری کوشا باشند.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، علی عسکری افزود: هم‌شهریان در زمان استفاده از فضاهای سبز شهری و جنگلی، جهت جلوگیری از روشن کردن آتش‌سوزی از روشن کردن آتش، حتی آتش‌های کوچک در زیر درختان خودداری کنند و در صورت روشن کردن آتش، اطراف آن‌را سنگ چین کنند تا در صورت وزش باد، از پخش شدن آن جلوگیری به‌عمل آید.

وی ادامه داد: بعد از مراجعت و قبل از ترک محل نیز از خاموش بودن آتش اطمینان حاصل نمایند و حتی‌الامکان در مکان‌هایی که از قبل به جهت روشن کردن آتش تعیین شده، استفاده کنند.

عسکری بیان کرد: لازم است مردم در زمان تفریح در فضاهای سبز و جنگلی، خار و خاشاک اطراف درختان را در روشن کردن آتش پاک‌سازی کنند و از پرتاب کردن جرقه و سیگار در جنگل و زیر درختان خودداری کنند.

وی افزود: برای حفظ پردیسان قائم –بزرگ‌ترین جنگل دست‌کاشت کشور- نکات ایمنی را به فرزندان خود بیاموزیم و مراقب آتش‌بازی بچه‌ها در جنگل و نزدیک درختان باشیم.

مدیرعامل سازمان‌آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان ادامه داد: شهروندان هم‌چنین از پرتاب کردن جرقه و سیگار در جنگل و زیر درختان خودداری کنند.

عسکری به‌همراه داشتن یک عدد خاموش‌کنندۀ دستی و جعبۀ کمک‌های اولیه برای هم‌شهریان را ضروری دانست و گفت: هرگونه بی‌احتیاطی کوچک، می‌تواند منجر به حریق گسترده و خسارتی غیرقابل جبران شود.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *