امروز : يکشنبه 4 تير 1396 / 21:56
نظر و پیشنهاد

امام صادق علیه السلام:هر گاه بنده فراوان استغفار کند، نامه عملش در حالی بالا رود که می درخشد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
دوشنبه 29 خرداد 1396 | 13:44
 شماره خبر :
9603157

معاون استاندار کرمان:

برخی اظهار نظرها در مورد پروژه‌های کرمان غیر فنی است

برخی اظهار نظرها در مورد پروژه‌های کرمان غیر فنی است
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان تصریح: برخی اظهار نظرها در مورد پروژه‌های در دست اجرای کرمان، غیرفنی است و برای جابه‌جایی مسئولان طرح‌ریزی می‌شود.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، ابوالقاسم سیف‌الهی در نشست خبری با اشاره به حرف‌وحدیث‌ها در رابطه با پروژه‌ی خانه شهر کرمان، طرح‌های قرارگاه خاتم و اجرای طرح تله‌کابین در کرمان بیان کرد: برخی از اقدامات براساس مستندات و برنامه‌های قبلی انجام می‌شود و این مسیر با تغییر یک مدیر تغییر نخواهد کرد و اصل قضیه پاک نخواهد شد.

وی به اجرای پروژه‌ی کاخ استانداری اشاره کرد و افزود: قسمت‌های واجد ارزش، ستون‌ها و قسمت‌های ارزشمند بنای خانه شهر با اقدام اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این استان ثبت می‌شود تا کَسی نتواند این قسمت‌ها را تخریب کند.

وی با بیان این‌که اصل و نهال برخی از پروژه‌های شهر کرمان به سال‌ها قبل برمی‌گردد گفت: قسمت‌های بدون استفاده‌ی خانه شهر که فاقد ارزش معماری است، جمع‌آوری می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان گفت: برای اجرای پروژه‌های عمرانی استان کرمان در بخش‌های مختلف اظهار نظر و دیدگاه‌های متعددی وجود دارد که این اظهار نظرها حق مردم و کارشناسان است.

سیف‌الهی افزود: البته برخی از این اظهار نظرها فنی و برخی غیرفنی است.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *