امروز : يکشنبه 4 تير 1396 / 21:52
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
يکشنبه 28 خرداد 1396 | 13:50
 شماره خبر :
9603146

رییس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کرمان:

338 پروژه‌ی اقتصادی در سال جدید برای استان کرمان درنظر گرفته شده است

338 پروژه‌ی اقتصادی در سال جدید برای استان کرمان درنظر گرفته شده است
رییس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کرمان گفت: 338 پروژه‌ی اقتصادی درسال 96 برای استان کرمان تعریف شده که از این تعداد 198 پروژه‌ی آن مربوط به سال گذشته است که برای اجرا به امسال منتقل شده است.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، رییس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کرمان گفت: 338 پروژه‌ی اقتصادی درسال 96 برای استان کرمان تعریف شده که از این تعداد 198 پروژه‌ی آن مربوط به سال گذشته است که برای اجرا به امسال منتقل شده است.

جعفررودری در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که دقایقی پیش برگزار شد با اشاره به این‌که تاکنون 74 جلسه‌ی ستاد مقاومتی دراستان کرمان برگزارشده است، افزود: در سال گذشته 430 پروژه‌ی اقتصاد مقاومتی داشتیم که از این تعداد 154پروژه ملی بودند.

وی پیش‌رفت فیزیکی این پروژه‌ها را 74درصد اعلام و بیان کرد:140 پروژه‌ی دولتی به پیشنهاد استان کرمان بوده که 78درصد پیش‌رفت فیزیکی داشته اند و 136 پروژه دربخش خصوصی تعریف شده است که درحال حاضر پیش‌رفت فیزیکی آن‌ها 76 درصد برآورد شده است.

رودری افزود: پبش‌رفت فیزیکی کل پروژه‌های اقتصاد مقاومتی 76 درصد است که235 پروژه‌ی اقتصاد مقاومتی تا اکنون به بهره‌برداری رسیده  و40 درصد آن هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

رییس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان کرمان با اشاره به این‌که 22 پروژه‌ی بخش خصوصی به دلایلی متوقف شده است، گفت: این پروژه ها از لیست اقتصاد مقاومتی خارج شده اند.

وی افزود: پروژه‌هایی که به بهره برداری نرسیده‌اند به دلیل عدم تخصیص اعتباربوده است، بنابراین به پیشنهاد اعضای ستاد به زودی آسیب‌شناسی پروژه‌ها را در دستور کار قرار می‌دهیم.

این جلسه که با ارائه‌ی نظر مدیران ومسئولان استانی انجام شد؛ محمود وفایی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری به وجود 50 پروژه‌ی اقتصاد مقاومتی دراین حوزه خبرداد و تصریح کرد: تمامی این پروژه‌ها 50 تا 60 درصد پیش‌رفت فیزیکی داشته‌اند.

وی درادامه افزود: رشد گردشگری دراستان کرمان هفت برابرشده است واین به معنای تحقق یافتن اقتصاد مقاومتی است.

وفایی ادامه داد: درسال 95 سیصد واحد بوم‌گردی برای کشور پیش‌بینی شده بود که از این تعداد 110 واحد بوم‌گردی دراستان کرمان ایجاد شده است.‌

لازم به ذکراست درادامه‌ی این جلسه محمد علی توحیدی فرماندارکرمان بروجود نگاه تولیدی درپروژه‌های اقتصاد مقاومتی تاکید کرد وافزود: این پروژه‌ها در نهایت باید برای استان اشتغال‌زایی داشته باشند.

مهدیه جعفری


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *