امروز : يکشنبه 4 تير 1396 / 21:46
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
يکشنبه 28 خرداد 1396 | 14:20
 شماره خبر :
9603148

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ی منابع انسانی استانداری کرمان:

شغل‌های ایجادشده توسط کمیته امداد نمونه‌ی بارزی از شعار تحقق اقتصاد مقاومتی است

شغل‌های ایجادشده توسط کمیته امداد نمونه‌ی بارزی از شعار تحقق اقتصاد مقاومتی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان گفت: اقدامی که کمیته امداد در زمینه‌ی استعداد سنجی، اشتغال و توانمندسازی مددجویان انجام می‌دهد بسیار ارزشمند است.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ی منابع انسانی استانداری کرمان به همراه اعضای کارگروه اقتصاد و سرمایه‌گذاری استان و مدیرکل کمیته امداد از بازارچه و نمایشگاه دستاوردهای مجریان طرح‌های اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بازدید کردند.

به گزارش کرمان‌شهر آنلاین، محمدرضا فتوت، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری کرمان در این بازدید با اشاره به این‌که این نمایشگاه نمونه‌ای از اقدامات کمیته امداد در حوزه‌ی اشتغال و توانمندسازی مددجویان و نیازمندان است، گفت: در استان کرمان در هرجایی که ظرفیت‌های داخلی موجود بوده، زمینه‌ای برای توسعه‌ی اشتغال و کارآفرینی فراهم‌شده که از آن جمله می‌توان به توسعه‌ی کشت و فروش گیاهان دارویی اشاره کرد.

وی با اشاره به این‌که تحقق اقتصاد مقاومتی حقیقی درگرو تکیه بر توان داخلی و ظرفیت‌های مردمی است، افزود: کمیته امداد با استفاده از مواد و ظرفیت‌های داخل و هم‌چنین تکیه‌بر تولیدات داخل نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی داشته است.

فتوت تأکید کرد: با توجه به نام‌گذاری امسال به‌عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، از ابتدای سال، کار تدوین سند توسعه‌ی اشتغال استان آغازشده و دولت در این راستا، تلاش می‌کند تا دستگاه‌های اجرایی نقش خود را به‌خوبی در این زمینه ایفا کنند.

وی بیان کرد: یکی از اولویت‌های کاری در استان کرمان، موضوع اشتغال و تکیه‌بر ظرفیت‌های داخلی است.

فتوت ضمن تقدیر از تلاش‌های کمیته امداد در راستای توسعه‌ی اشتغال و توانمندسازی مددجویان، گفت: مددجویان حاضر در این بازارچه و نمایشگاه، با دریافت وام‌های حداقلی، کار و اشتغال ایجاد کرده و به خودکفایی رسیده‌اند که بسیار ارزشمند است.

یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان نیز در این مراسم گفت: به لطف خداوند و همراهی مسئولان، این نمایشگاه و بازارچه در فضایی بانشاط فراهم شد و این نمایشگاه، نمونه‌ای از کارهای آبرومندانه وعزتمندانه ای است که مددجویان کمیته امداد با دریافت تسهیلات اشتغال، اجرایی کرده‌اند.

وی ادامه داد: غالب غرفه‌های حاضر در این نمایشگاه معتقد به تمدید آن بودند که نشان می‌دهد استقبال بسیار خوبی از این نمایشگاه انجام‌شده است.

صادقی گفت: این نمایشگاه می‌تواند سرآغازی برای ایجاد نمایشگاه دائمی فروش محصولات مددجویان کمیته امداد استان کرمان باشد.

زهرا نجفی


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *