امروز : يکشنبه 4 تير 1396 / 21:48
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
جمعه 26 خرداد 1396 | 17:40
 شماره خبر :
9603140

هکر سایت بازی کلش دستگیر شد

هکر سایت بازی کلش دستگیر شد
فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت از دستگیری هکر 18 ساله‌‌ای که اقدام به طراحی ماهرانه‌ی سایت بازی رایانه‌ای کلش در فضای مجازی کرده بود، خبر داد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، سرهنگ ماشاالله ملائی، در تشریح این خبر افزود: با شکایت جمعی از کاربران فضای مجازی در تهران از کسر شدن مبالغی چندین میلیونی از حساب کارت‌های بانکی، ردیابی این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: با ردیابی‌ها و کارهای تخصصی، سرنخ پلیس به کاربری در شهرستان جیرفت رسید.

وی بیان کرد: با همکاری پلیس فتا در جیرفت و کارشناسان حوز‌ی فضای مجازی، مشخص شد پسر 18 ساله جیرفتی که دانش آموز رشته‌ی کامپیوتر است با مهارت خاصی اقدام به طراحی سایت یکی از بازی‌های رایانه‌ای معروف به نام"کلش" کرده بود که با توجه به مهارت طراحی و هدایت کاربران فضای مجازی به این سایت،کاربران بسیارزیادی با ورود به سایت از آن خرید کرده بودند.

وی با بیان این‌که پس از دستگیری این نوجوان توسط کاراگاهان پلیس فتا، بررسی روند ماجرا در دستور کار پلیس قرار گرفت، تصریح کرد: در اعترافات اولیه، این نوجوان هدف از این کار را ثابت کردن خود در حوزه‌ی طراحی سایت‌های مشابه به واقعیت و کسب درآمد، ذکر کرد.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *