امروز : يکشنبه 4 تير 1396 / 21:48
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
جمعه 26 خرداد 1396 | 17:38
 شماره خبر :
9603139

نیروگاه خورشیدی کرمان تیرماه به بهره‌برداری می‌رسد

نیروگاه خورشیدی کرمان تیرماه به بهره‌برداری می‌رسد
نیروگاه خورشیدی کرمان تیرماه امسال با حضور وزیر نیرو به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش کرمان‌شهر‌آلاین، مدیرکل روابط عمومی سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری ایران در بازدید از نیروگاه 20مگاواتی خورشیدی کرمان، گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری بیش از ۴۸ میلیون کیلو وات ساعت انرژی الکتریکی تولیدی، توسط نیروگاه‌های تجدیدپذیر وارد شبکه‌ی سراسری برق شده است.

وی افزود: امیدواریم با سیاست‌های تشویقی وزارت نیرو برای حضور گسترده‌تر بخش خصوصی در این عرصه، هر روز شاهد رشد بیش‌تر انرژی تولیدی از این منابع باشیم.

اصغری با اشاره به این‌که متقاضیان احداث نیروگاه می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت ساتبا درخواست خود را اعلام کنند، استقبال عمومی از طرح دولت الکترونیک در کشور را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: شرکت توزیع نیروی برق شمال از جمله ارگان‌ها و شرکت‌هایی است که در وزارت نیرو در استفاده از دولت الکترونیک موفق بوده است.

وی با تقدیر از شرکت سرمایه‌گذار گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با دفتر وزیر نیرو در اوایل تیرماه با حضور مهندس چیت‌چیان این نیروگاه به بهره‌برداری خواهد رسید.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *