امروز : يکشنبه 4 تير 1396 / 21:43
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
جمعه 26 خرداد 1396 | 17:53
 شماره خبر :
9603142

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان:

طرح ویژه‌ی تخفیف خرید کتاب در کرمان آغاز می‌شود

طرح ویژه‌ی تخفیف خرید کتاب در کرمان آغاز می‌شود
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: طرح ویژه‌ی خرید کتاب با تخفیف از کتاب فروشی‌ها برای اعضای باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، وحید محمدی افزود: یکی از حمایت‌های معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان، ارائه‌ی تخفیف ویژه از طریق کتاب فروشی‌ها برای خرید کتاب است.

وی گفت: به زودی طرح ویژه‌ی خرید کتاب با تخفیف از کتاب‌فروشی‌ها برای اعضای باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در شهرستان‌های کرمان، بم و رفسنجان آغاز می‌شود.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، بیان کرد: به اعضای باشگاه‌های کتاب‌خوانی به ازای خرید تا سقف مبلغ 50 هزار تومان 50 درصد تخفیف تعلق می‌گیرد و همچنین فهرستی از کتاب‌های برگزیده‌ی پنج سال اخیر تدوین می‌شود که تخفیف فقط به آن کتاب تعلق می‌گیرد.

وی بیان کرد: تخفیف ویژه‌ی اعضای باشگاه‌های کتاب‌خوانی فقط در کتاب‌فروشی‌هایی که فهرست آن‌ها در هر شهر اعلام خواهد شد، انجام می‌شود.

محمدی ادامه داد: فهرست کتاب‌های برگزیده در سایت خانه کتاب ایران بارگذاری و از طریق ستادهای اجرایی شهرستان‌ها در اختیار باشگاه‌ها و کتاب‌فروشی‌های مشارکت کننده در جام قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: ستادهای اجرایی از کتاب‌فروشان درخواست دارند در صورت امکان، فضا و میز جداگانه‌ای را برای کتاب‌های فهرست در نظر بگیرند و پوستر جام را در جای مناسب نصب کنند و فهرست کتاب‌های تایید شده در اختیار کتاب‌فروشان و باشگاه ها قرار خواهد گرفت.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان ادامه داد: کتاب‌فروشان بر اساس فهرستی که در سایت خانه‌ی کتاب بارگذاری شده فروش کتاب‌ها را با تخفیف ارائه خواهند کرد.

وی تصریح کرد: اسامی اعضای باشگاه‌ها از طریق ستادهای اجرایی شهرستان‌ها با هماهنگی دبیرخانه‌ی مرکزی جام به طور رسمی در اختیار کتاب‌فروشی‌های هر شهر و خانه‌ی کتاب قرار می‌گیرد.
لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *