امروز : پنج شنبه 7 ارديبهشت 1396 / 19:30
نظر و پیشنهاد

امام صادق علیه السلام:هر گاه بنده فراوان استغفار کند، نامه عملش در حالی بالا رود که می درخشد.

در شب مبعث پیامبر گرامی اسلام؛

بوستان طبیعت افتتاح شد

در شب مبعث پیامبر گرامی اسلام (صلی‌الله‌علیه‌وآله) بوستان چهار هکتاری طبیعت در کرمان افتتاح شد.

فرماندار کرمان:

صلاحیت 318 نفر از داوطلبان انتخابات شورای شهر کرمان تایید شد

فرماندار کرمان گفت: پس از طی مراحل قانونی، از مجموع 389 داوطلب انتخابات پنجمین دوره‌ی شورای اسلامی شهر کرمان صلاحیت 318 نفر به تایید هیات اجرایی و نظارت شهرستان رسید.

دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شهر و روستای استان کرمان خبر داد:

آمادگی هیأت نظارت استان برای دریافت اعتراض داوطلبان رد صلاحیت شده

دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شهر و روستای استان کرمان گفت: این هیأت از ساعت هشت فردا صبح آماده دریافت شکایت‌های داوطلبان رد صلاحیت ‌شده خواهد بود.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
پنج شنبه 31 فروردين 1396 | 12:11
 شماره خبر :
9601135

معاون استاندار کرمان:

رهبر معظم انقلاب، بر اقدامات استان کرمان، در حوزه‌ی اقتصاد مقاومتی مهر تایید زدند

رهبر معظم انقلاب، بر اقدامات استان کرمان، در حوزه‌ی اقتصاد مقاومتی مهر تایید زدند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان از مهر تایید رهبر معظم انقلاب، بر اقدامات استان کرمان در حوزه‌ی اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: طی یک سال گذشته ٰدر استان بیش از 8 هزار و 200 شغل در حوزه‌ی بانوان ایجاد شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، حمید ذکاءاسدی صبح پنجشنبه در نخستین جلسه‌ی شورای توسعه و برنامه ریزی استان کرمان در سال 96، با اشاره به ایجاد 8 هزار و 200 شغل طی یک‌سال گذشته در حوزه‌ی بانوان، گفت: رهبر معظم انقلاب که مبتکر اقتصاد مقاومتی هستند، بر کارهای انجام گرفته در استان کرمان مهر تایید زدند و این برای مدیران استان بسی افتخار است.

ذکاءاسدی همچنین گفت: حساس‌ترین مراحل انتخابات یعنی تعیین هیات‌های اجرایی و نظارت، در امنیت و سلامت کامل و با توجه به مرّ قانون و اتخاذ بی‌طرفی از سوی ارگان‌های دولتی و حکومتی سپری شده است.
وی از مدیران درخواست کرد با رعایت قانون و تدبیر با کارمندان رفتار کنند تا امنیت روانی جامعه دچار خدشه نشود و یادآورشد: باید جامعه علاوه بر داشتن امنیت، احساس امنیت کند و بنا به تاکیدات رهبز معظم انقلاب باید همه پای صندوق‌های رای حضور یابند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به پذیرش استعفای مدیر آموزش و پرورش رودبار جنوب در پی تنبیه بدنی دانش آموزی در روزهای گذشته، بیان کرد: زمانی که دولت وارد عمل می‌شود، برای این است که دولت و حکومت در مقابل عمل خلاف قانون که صورت گرفته، حساسیت دارد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان نیز در ادامه‌ی این جلسه از ایجاد  این مشاغل خانگی با همکاری بانوان کارآفرین استان کرمان خبر داد و افزود: بیش از 2 هزار بانوی کارآفرین در استان کرمان شناسایی شده است.
فاطمه السادات حسینی با اشاره به این‌که طی یک‌سال گذشته صندوق کارآفرینی امید استان به 400 پروژه‌، تسهیلات 5 تا 100 میلیون تومانی پرداخت کرده است، یادآورشد: فرمانداران برای جذب نیرو در شهرستان‌ها به ویژه شهرستان‌های جنوبی، شرایط را فراهم کنند.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *