امروز : دوشنبه 5 تير 1396 / 20:07
نظر و پیشنهاد

امام صادق علیه السلام:هر گاه بنده فراوان استغفار کند، نامه عملش در حالی بالا رود که می درخشد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
پنج شنبه 31 فروردين 1396 | 13:00
 شماره خبر :
9601136

دفتر صدور روادید در فرودگاه بین‌المللی کرمان افتتاح شد

دفتر صدور روادید در فرودگاه بین‌المللی کرمان افتتاح شد
دفتر صدور روادید (ویزا) با حضور معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزیر امور خارجه و استاندار کرمان در فرودگاه بین‌المللی کرمان افتتاح شد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، معاون وزیر امور خارجه در آیین افتتاح دفتر صدور روادید فرودگاهی در کرمان گفت: با افتتاح این دفتر صدور روادید برای 180 کشور جهان در کرمان تسهیل و در زمانی حدود 2 دقیقه انجام می‌شود. 
حسن قشقاوی افزود: اتباع این کشورها بدون نیاز به مراجعه به بخش‌های کنسولی و سفارتخانه‌ها می‌توانند ویزای مورد نیاز خود را دریافت کنند. 
وی با بیان این‌که دفتر روادید در فرودگاه بین‌المللی کرمان اطلاعات آن‌لاین دارد گفت: امیدواریم پروازهای کشورهای حوزه‌ی خلیج فارس نیز محقق شود. 
وی تاکید کرد: فلسفه‌ی روابط خارجی ما، بین‌المللی کردن استان کرمان است و شورای روابط خارجی در این زمینه نقش مهمی خواهد داشت. 
معاون وزیر امور خارجه گفت: در توافق با ایرلاین‌ها و تورگردان‌ها قرار است استان کرمان به هاب منطقه‌ای برای توریست‌های آسیای شرقی تبدیل شود تا این توریست‌ها  در استان کرمان لندینگداشته باشند و از این‌جا به سایر نقاط سفر کنند. 
وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی 150 هزار توریست در این زمینه می‌تواند کار بسیار مهمی باشد. 
قشقاوی با اشاره به این‌که ترجیح غربی‌ها سفر به مناطقی از جمله استان کرمان است، گفت: توریست‌ها ترجیح می‌دهند روزی در قلعه گنج، میمند، شهداد و بم باشند و زیرساخت پنج فرودگاه در کرمان، بم، سیرجان، جیرفت و رفسنجان زیرساخت کاملی برای جلب گردشگران خارجی است. 
وی با اشاره به این‌که از استان کرمان افراد خوبی در کشورهای خارجی حضور دارند، گفت: می‌توان فراخوانی برای دعوت کرمانیان مقیم خارج صادر کرد تا تبادل اطلاعات صورت گیرد و مشخص شود هر کرمانی مقیم خارج در هر جای جهان برای زادگاه خود چه کاری می‌تواند انجام دهد. 
معاون وزیر امور خارجه بیان کرد: مجموعه کارهایی که در خارج از مرزها برای استان کرمان قابل اجراست را باید تدوین و اجرایی کرد. 
وی با تاکید بر جلب هیات‌های پارلمانی به استان کرمان، گفت: این هیات‌ها باید بیایند و زیبایی‌های استان کرمان را ببینند. 

معاون وزیر خارجه با بیان این‌که استان کرمان از گذشته محوریت خاصی در جنوب‌شرق کشور داشته است، افزود: این استان در حقیقت استان جدول مندلیف است زیرا نسبت به سایر استان های کشور دارای بیش‌ترین مواد معدنی است. 
وی خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های میراث فرهنگی استان کرمان نیز بسیار زیاد است و 600 اثر تاریخی ملی و پنج اثر ثبت جهانی از ظرفیت‌های مهم استان به شمار می‌رود. 


نظرات »
  • نامشخص در تاریخ 31 فروردین 1396 ساعت 23:10:41 نوشته:
    وقتی که پرواز خارجی نداریم ، چه شخصی خارجی میتونه بیاد ویزا بگیره؟
لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *