امروز : پنج شنبه 7 ارديبهشت 1396 / 19:29
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

در شب مبعث پیامبر گرامی اسلام؛

بوستان طبیعت افتتاح شد

در شب مبعث پیامبر گرامی اسلام (صلی‌الله‌علیه‌وآله) بوستان چهار هکتاری طبیعت در کرمان افتتاح شد.

فرماندار کرمان:

صلاحیت 318 نفر از داوطلبان انتخابات شورای شهر کرمان تایید شد

فرماندار کرمان گفت: پس از طی مراحل قانونی، از مجموع 389 داوطلب انتخابات پنجمین دوره‌ی شورای اسلامی شهر کرمان صلاحیت 318 نفر به تایید هیات اجرایی و نظارت شهرستان رسید.

دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شهر و روستای استان کرمان خبر داد:

آمادگی هیأت نظارت استان برای دریافت اعتراض داوطلبان رد صلاحیت شده

دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شهر و روستای استان کرمان گفت: این هیأت از ساعت هشت فردا صبح آماده دریافت شکایت‌های داوطلبان رد صلاحیت ‌شده خواهد بود.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
پنج شنبه 31 فروردين 1396 | 09:26
 شماره خبر :
9601132

جانشین معاون تربیت و آموزش ناجا:

آموزش‌های سربازان تصنعی و نمایشی نیست

آموزش‌های سربازان تصنعی و نمایشی نیست
جانشین معاون تربیت و آموزش ناجا گفت: آموزش‌هایی که سربازان در دوره‌ها فرار می‌گیرند، تصنعی و نمایشی نیست و در راستای تامین نظم و امنیت کشور است، لذا مهارت‌افزایی سربازان نیروی انتظامی از اولویت‌های ناجا است.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، سردار علیرضا جهانگیری در مراسم جشن سردوشی سربازان مرکز آموزش شهید باهنر کرمان با بیان این‌که هیچ کلمه‌ای در اسلام زیباتر از سربازی نیست، گفت: امروز، سربازان در لباس نیروی انتظامی در کسوت خدمت‌گزاری به میهن به کار گرفته می‌شوند و طبق فرمایش گهربار امام علی(ع)، زینت کشور خواهند بود.

وی به نقش سربازان در تامین نظم و امنیت کشور، با توجه به گستردگی موقعیت جغرافیایی کشور، اشاره و بیان کرد: سربازی، ازجایگاه ارزشی و مقام بسیار رفیعی برخوردار است، برهمین اساس از دیدگاه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، سربازی امری مقدس به شمار می‌آید.

جانشین معاون تربیت و آموزش ناجا، تامین امنیت را مهم‌ترین هدف پلیس دانست و گفت: بدون شک توانمندی بالای نیروی انتظامی، کشور را به جزیره‌ای امن در منطقه تبدیل کرده است.

سردار جهانگیری با اشاره به اهمیت آموزش، بیان کرد: آموزش‌هایی که سربازان در دوره‌ها فرا می‌گیرند، تصنعی و نمایشی نیست و در راستای تامین نظم و امنیت کشور است، لذا مهارت‌افزایی سربازان نیروی انتظامی از اولویت‌های ناجا است.

وی با اشاره به فعالیت دو ساله‌ی قرارگاه جهادی آموزش، خاطرنشان کرد: این قرارگاه، در سال جاری فعالیت خود را با رویکرد جدید و متناسب با شرایط ماموریت‌های ناجا اجرا می‌کند.

سردار جهانگیری، ضمن تشکر از مسئولان و دست اندرکاران مرکز آموزش شهید باهنر کرمان، خطاب به سربازان حاضر در مراسم جشن سردوشی، گفت: باید از این فرصت‌ها استفاده کنید و این آموزش‌ها را در تمام مراحل زندگی خود به کار گیرید، همچنین با دلگرمی و ارتباط صمیمانه با یک‌دیگر در تامین امنیت کشور تلاش کنید.

در ادامه‌ی این مراسم، سرهنگ حسین مختاری فرمانده مرکز آموزش شهید باهنر کرمان گفت: سربازان به مدت دو ماه با رویکردهای علمی و عملی و براساس دستورالعمل قرارگاه جهادی، آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند. 


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *