امروز : پنج شنبه 7 ارديبهشت 1396 / 19:29
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

در شب مبعث پیامبر گرامی اسلام؛

بوستان طبیعت افتتاح شد

در شب مبعث پیامبر گرامی اسلام (صلی‌الله‌علیه‌وآله) بوستان چهار هکتاری طبیعت در کرمان افتتاح شد.

فرماندار کرمان:

صلاحیت 318 نفر از داوطلبان انتخابات شورای شهر کرمان تایید شد

فرماندار کرمان گفت: پس از طی مراحل قانونی، از مجموع 389 داوطلب انتخابات پنجمین دوره‌ی شورای اسلامی شهر کرمان صلاحیت 318 نفر به تایید هیات اجرایی و نظارت شهرستان رسید.

دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شهر و روستای استان کرمان خبر داد:

آمادگی هیأت نظارت استان برای دریافت اعتراض داوطلبان رد صلاحیت شده

دبیر هیأت عالی نظارت بر انتخابات شهر و روستای استان کرمان گفت: این هیأت از ساعت هشت فردا صبح آماده دریافت شکایت‌های داوطلبان رد صلاحیت ‌شده خواهد بود.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
چهارشنبه 30 فروردين 1396 | 10:31
 شماره خبر :
9601128

شهردار کرمان خبر داد:

بازگشایی محور گلبازخان؛ شنبه‌ی هفته‌ی آینده

بازگشایی محور گلبازخان؛ شنبه‌ی هفته‌ی آینده
شهردار کرمان گفت: عصر شنبه‌ی هفته‌ی آینده، محور گلبازخان بازگشایی و با مسدود شدن ضلع شمالی میدان توحید، عملیات پیاده‌راه‌سازی این میدان نیز آغاز می‌شود.

علی بابایی در حاشیه‌ی بازدید استاندار کرمان و معاون عمرانی استاندار از روند بازگشایی محور گلبازخان در گفت‌و‌گو با کرمان‌شهرآن‌لاین، با بیان این‌که براساس پیگیری‌ها، محور گلبازخان بعد از سال‌ها آزاد شد، گفت: از اواخر سال گذشته توسط شرکت‌های حفارِ آب، برق و گاز، حفاری‌ها و نصب تأسیسات در این محور انجام گرفت تا از دوباره‌کاری جلوگیری شود.

وی افزود: اگرچه تا چند سال آینده نیازی به این تأسیسات نبود، اما برای جلوگیری از دوباره‌کاری و تخریب مجدد خیابان و پیاده‌روها، شرکت‌های حفار کارشان را انجام دادند و شب گذشته نیز کار اجرای فاضلاب به پایان رسید.

شهردار کرمان از حجم بالای عملیات خاک‌برداری و آواربرداری در این محور خبر داد و گفت: عملیات خاک‌برداری توسط سازمان عمران انجام گرفته و تا عصر جمعه کار آسفالت خیابان نیز به پایان خواهد رسید.

بابایی افزود: شنبه‌ی هفته‌ی آینده با بازگشایی محور گلبازخان و‌ مسدود شدن ضلع شمالی میدان توحید، عملیات پیاده‌راه‌سازی این میدان آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: هم‌چنین علی‌رغم این‌که بخشی از کارها در میدان توحید وظیفه‌ی میراث فرهنگی است، اما برای سرعت بخشیدن به کار، مقرر شد میراث فرهنگی پشت‌بام‌های میدان را به‌سازی کند و به‌سازی ستون‌ها، نصب جدول سنگی و سنگ‌فرش میدان، توسط شهرداری انجام گیرد.

شهردار کرمان از آماده شدن طرح میدان توحید نیز خبر داد و گفت: با جمع‌آوری آسفالت، اجرای سنگ‌فرش، نصب فلاورباکس و ایجاد فضاهای شهری و نورپردازی، میدان توحید به میدانی شکیل تبدیل خواهد شد.

بابایی هم‌چنین گفت: همزمان با عملیات پیاده‌راه‌سازی میدان توحید، تأسیسات میدان نیز توسط شرکت‌های حفار نصب می‌شود تا از دوباره‌کاری و تخریب میدان در آینده جلوگیری شود.  

محمدرضا احمدی


نظرات »
  • نامشخص در تاریخ 31 فروردین 1396 ساعت 12:54:58 نوشته:
    حالا که یک مشت خرابه اونجا هست لااقل عرض محور رو دوبرابر کنید که بعدا دچار مشکل نشید
  • محمدی در تاریخ 30 فروردین 1396 ساعت 23:27:15 نوشته:
    ای کاش با زیبا سازی میدان توحید که سهم زیادی درجذب گردشگر داخلی وخارجی دارد تکلیف مهاجران افغان که درهر خانه هفت الی هشت بچه دارند معلوم میبشد ممنون
لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *