امروز : دوشنبه 5 تير 1396 / 09:48
نظر و پیشنهاد

امام صادق علیه السلام:هر گاه بنده فراوان استغفار کند، نامه عملش در حالی بالا رود که می درخشد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
دوشنبه 30 اسفند 1395 | 14:29
 شماره خبر :
9512176

در آستانه‌ی نوروز؛

بوستان‌های حرکت و ملل افتتاح شد

 بوستان‌های حرکت و ملل افتتاح شد
بوستان‌های حرکت و ملل چهارمین و پنجمین بوستان از پارک‌های ده‌‌گانه‌ی‌ شهرداری در منطقه‌ دو شهر کرمان افتتاح شد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، آیین افتتاح بوستان‌های حرکت و ملل در آخرین شب از سال 95 با حضور رییس و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمان و علی بابایی شهردار کرمان، در منطقه دو شهر کرمان برگزار شد.

شهردار کرمان در این آیین با اشاره به این‌که در شهر کرمان پروژه‌های عمرانی زیادی در حال اجراست، بیان کرد: شهرداری کرمان ساخت 20 بوستان را در نقاط مختلف شهر برنامه‌ریزی کرده که تعدادی از آن‌ها در چند روز گذشته به بهره‌برداری رسیده است.

وی با بیان این‌که تاکنون بوستان‌های فیروزه، رادیو و کتاب در منطقه دو شهر کرمان افتتاح شده است، افزود: بوستان هزار در منطقه سه شهر کرمان نیز به بهره‌برداری رسید.

وی با بیان اینکه بوستان‌های فیروزه، رادیو، کتاب، تمدن، حرکت، مالیات، بیهقی، حجاج و آب‌نمای موزیکال در منطقه دو ساخت شده است گفت: امیدواریم با افتتاح این پارک‌ها، بخشی از خلأ فضای سبز این منطقه تکمیل شود.

شهردار کرمان با اشاره به این‌که به‌دلیل فضای خالی اطراف هتل اقامت مسافران و قرار داشتن آن در مسیر گردشگران، ساخت دو بوستان طراحی و اجرا شد، افزود: این دو بوستان به شکل منحصربه‌فرد طراحی و اجرا شده است.

رامین امیرمداح شهردار منطقه دو کرمان نیز با اشاره به این‌که بوستان حرکت در فضایی به مساحت 1700 مترمربع ساخته شده است، گفت: مجموعه‌ی آب‌نمای گردابی، المان، پل شیشه‌ای و فضای سبز از امکانات این بوستان است.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *