امروز : دوشنبه 5 تير 1396 / 09:48
نظر و پیشنهاد

امام صادق علیه السلام:هر گاه بنده فراوان استغفار کند، نامه عملش در حالی بالا رود که می درخشد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
شنبه 28 اسفند 1395 | 11:11
 شماره خبر :
9512172

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان:

در حالت آماده‌باش هستیم

در حالت آماده‌باش هستیم
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با بیان این‌که جبهه‌ی باران‌زا از روز دوشنبه وارد این استان می‌شود گفت: در پی این بارش‌ها با توجه به فرارسیدن ایام تعطیل و مسافرت‌های نوروزی، حالت آماده باش و هشدار اعلام شده است.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، محسن صالحی کرمانی، گفت: در چند روز آینده، بارش‌ها مناطقی از استان را تحت تاثیر قرار می‌دهند و پیش‌بینی می‌شود بارندگی زیادی را شاهد باشیم.

وی افزود: بارش‌ها در مناطق کوهستانی استان، به صورت برف خواهد بود و در چنین شرایطی سیلابی شدن برخی معابر و مسیل‌ها دور از انتظار نیست و لازم است مسافرانی که قصد تردد از این مسیرها را دارند خودروی خود را به وسایل ایمنی، زنجیر چرخ و تجهیزات مناسب مجهز کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان با اشاره به بارش باران و سیلابی شدن مسیل‌ها طی ماه گذشته در کرمان گفت: در ماه‌های گذشته خسارت‌هایی از جماه خسارت جانی هم داشتیم که دلیل برخی از این حوادث بی‌توجهی مردم به هشدارها بوده و در حقیقت دراین موارد مردم خود به طرف سیلاب‌ها رفته‌ بودند.

وی افزود: سیلاب در استان کرمان گاهی به صورت سیلاب خشک و ناگهانی اتفاق می‌افتد، لذا افراد حتی در زمان آفتابی بودن هوا هم نباید در مسیر سیلاب‌ها و رودخانه‌ها اقامت کنند.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *