امروز : دوشنبه 5 تير 1396 / 09:46
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
پنج شنبه 23 دي 1395 | 11:55
 شماره خبر :
9510114

شهردار کرمان:

برای داشتن شهر هوشمند، باید زیرساخت‌ها آماده شوند

برای داشتن شهر هوشمند، باید زیرساخت‌ها آماده شوند
شهردار کرمان گفت:ما تلاش می‌کنیم با ارائه‌ی خدمات به‌صورت الکترونیکی به سمت شهر هوشمند پیش برویم که برای تحقق این هدف، نیاز است زیرساخت‌ها درست شوند.

به گزارش کرمان‌شهر‌آن‌لاین؛ شهردار کرمان ضمن بازدید از مرکز مخابرات ولی‌عصر (عجل‌الله‌فرجه) و مرکز سیدالشهدا (علیه‌السلام)، با مدیر مخابرات منطقه‌ی کرمان دیدار کرد.

علی بابایی شهردار کرمان در این دیدار گفت: در شهر کاری انجام نمی‌شود، مگر این‌که همه‌ی دستگاه‌های دولتی دست‌به‌دست هم داده و به‌صورت یک‌پارچه عمل کنند.

وی افزود: ما تلاش می‌کنیم با ارائه‌ی خدمات به‌صورت الکترونیکی، به سمت شهر هوشمند پیش برویم که برای تحقق این هدف، نیاز است زیرساخت‌ها آماده شوند.

شهردار کرمان با بیان این‌که شهرداری کم‌ترین دغدغه را در زمان اجرای پروژه‌ها با مخابرات منطقه‌ی کرمان داشته است، افزود: شهرداری آمادگی برای هرگونه هم‌کاری با مخابرات را دارد.

مدیر مخابرات منطقه کرمان نیز در این نشست گفت: با توجه به انجام شدن پروژه‌های موفق شهرداری، مخابرات سعی می‌کند خدمات خود را به شهروندان ارائه دهد و مشارکت بسیار خوبی داشته باشد.

دوست‌محمدی بیان کرد: شهرداری به‌عنوان کلیددار شهر برای انجام دادن هرگونه فعالیت و یا اقدامی در شهر باید با همه‌ی ارگان‌ها و شرکت‌ها تعامل داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: مخابرات کرمان آمادگی هرگونه هم‌کاری با شهرداری را دارد.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *