امروز : جمعه 6 اسفند 1395 / 00:14
نظر و پیشنهاد

امام صادق علیه السلام:هر گاه بنده فراوان استغفار کند، نامه عملش در حالی بالا رود که می درخشد.

شهردار کرمان خبر داد:

ساخت 20 بوستان در شهر کرمان با کم‌ترین هزینه

شهردار کرمان گفت: 20 بوستان در شهر کرمان در دست ساخت است.

در محور کرمان- ماهان؛

7 کشته در اثر تصادف پراید با کامیون

تصادف خودروی سواری با کامیون در محور کرمان - ماهان هفت نفر را به کام مرگ کشاند.

شهردار کرمان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان:

رسانه‌ها نقش مردم در مشارکت شهری را پررنگ کنند

شهردار کرمان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در افزایش مشارکت مردم در اداره‌ی امور شهر دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

نمایشگاه خانه‌ی مطبوعات، حلقه‌ی واسط رسانه‌ها و مردم است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان: نمایشگاه خانه‌ی مطبوعات، حلقه‌ی واسطی قوی بین رسانه‌ها و مردم است و موجب نزدیکی بیش‌تر آن‌ها خواهد شد

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
دوشنبه 20 دي 1395 | 12:37
 شماره خبر :
9510105

در نشست کمیته‌ی ستاد دهه‌ی فجر شهرداری مطرح شد:

آمادگی شهرداری برای برگزاری باشکوه آیین دهه‌ی فجر

 آمادگی شهرداری برای برگزاری باشکوه آیین دهه‌ی فجر
جلسه‌ی کمیته‌ی ستاد دهه‌ی فجر شهرداری، با حضور شهردار کرمان، رییس شورای هماهنگی تبلیغات استان و جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، شهردار کرمان در این جلسه گفت: شهرداری کرمان آمادگی دارد در تمام مناسبت‌ها به اندازه‌ی وسع و توان خود هم‌کاری کند.
علی بابایی افزود: در سال‌های گذشته شهرداری با محوریت معاونت فرهنگی‌اجتماعی در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی، اقدامات متنوعی انجام داده است.
وی ادامه داد: امیدواریم شهرداری کرمان در ایام‌الله دهه‌ی فجر امسال نیز با محوریت معاونت فرهنگی‌اجتماعی و برنامه‌هایی که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دارد، بتواند برنامه‌ی متفاوتی نسبت به سال‌های قبل ارائه کند.
شهردار کرمان بیان کرد: شهرداری به‌عنوان کلیددار و متولی شهر، امسال نیز همانند سال‌های گذشته وظیفه‌ی خود را به نحو احسن انجام خواهد داد.
بابایی ضمن اعلام آمادگی هرچه بیش‌تر شهرداری جهت مشارکت در مراسم ایام‌الله دهه‌ی فجر امسال گفت: سال‌های گذشته فعالیت‌های مختلفی از جمله آذین‌بندی و نورپردازی شهر، اختصاص تابلوها و بنرهای مربوط به مناسبت‌های دهه‌ی فجر و دست‌آوردهای انقلاب و هم‌چنین ارائه‌ی خدمات ویژه‌ی اتوبوس‌های خط واحد به شهروندان در روز 22 بهمن انجام شده که تلاش ما بر این است همه‌ی فعالیت‌های شهرداری، امسال بهتر و متنوع‌تر باشد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز با تشکر از شهردار و مدیران شهرداری گفت: یکی از مجموعه‌های ارزشمندی که شاهد زحمات آن‌ها در جهت تعظیم شعائر مذهبی، دینی، الهی و ملی هستیم، شهرداری کرمان است.
مهدی صدفی با بیان این‌که علی‌رغم مشکلات بودجه‌ای و مالی شهرداری، علاوه بر اجرای پروژه‌های عمرانی شهر، شاهد اقدامات فرهنگی و هنری خوبی در طول سال از سوی شهرداری هستیم.
وی از شهردار کرمان درخواست کرد در زمینه‌ی انتقال پیام و مفاهیم انقلابی – اسلامی و دینی، نصب بنرهای مربوط با این ایام به‌خصوص در شهرک‌ها و بعضی از مراکز و هم‌چنین معرفی بهتر اماکن تاریخی- انقلابی از جمله مسجد امام (رحمت‌الله‌علیه) و مسجد جامع، اقدام شود.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *