امروز : پنج شنبه 8 تير 1396 / 08:13
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان؛

با کلیات اجرای 100 میلیارد تومان پروژه‌ی عمرانی توسط جهاد نصر موافقت شد

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، امشب با حضور رییس و سایر اعضای شورا و شهردار کرمان برگزار شد.زمان انتشار :
دوشنبه 20 دي 1395 | 12:37
 شماره خبر :
9510105

در نشست کمیته‌ی ستاد دهه‌ی فجر شهرداری مطرح شد:

آمادگی شهرداری برای برگزاری باشکوه آیین دهه‌ی فجر

 آمادگی شهرداری برای برگزاری باشکوه آیین دهه‌ی فجر
جلسه‌ی کمیته‌ی ستاد دهه‌ی فجر شهرداری، با حضور شهردار کرمان، رییس شورای هماهنگی تبلیغات استان و جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، شهردار کرمان در این جلسه گفت: شهرداری کرمان آمادگی دارد در تمام مناسبت‌ها به اندازه‌ی وسع و توان خود هم‌کاری کند.
علی بابایی افزود: در سال‌های گذشته شهرداری با محوریت معاونت فرهنگی‌اجتماعی در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی، اقدامات متنوعی انجام داده است.
وی ادامه داد: امیدواریم شهرداری کرمان در ایام‌الله دهه‌ی فجر امسال نیز با محوریت معاونت فرهنگی‌اجتماعی و برنامه‌هایی که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دارد، بتواند برنامه‌ی متفاوتی نسبت به سال‌های قبل ارائه کند.
شهردار کرمان بیان کرد: شهرداری به‌عنوان کلیددار و متولی شهر، امسال نیز همانند سال‌های گذشته وظیفه‌ی خود را به نحو احسن انجام خواهد داد.
بابایی ضمن اعلام آمادگی هرچه بیش‌تر شهرداری جهت مشارکت در مراسم ایام‌الله دهه‌ی فجر امسال گفت: سال‌های گذشته فعالیت‌های مختلفی از جمله آذین‌بندی و نورپردازی شهر، اختصاص تابلوها و بنرهای مربوط به مناسبت‌های دهه‌ی فجر و دست‌آوردهای انقلاب و هم‌چنین ارائه‌ی خدمات ویژه‌ی اتوبوس‌های خط واحد به شهروندان در روز 22 بهمن انجام شده که تلاش ما بر این است همه‌ی فعالیت‌های شهرداری، امسال بهتر و متنوع‌تر باشد.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نیز با تشکر از شهردار و مدیران شهرداری گفت: یکی از مجموعه‌های ارزشمندی که شاهد زحمات آن‌ها در جهت تعظیم شعائر مذهبی، دینی، الهی و ملی هستیم، شهرداری کرمان است.
مهدی صدفی با بیان این‌که علی‌رغم مشکلات بودجه‌ای و مالی شهرداری، علاوه بر اجرای پروژه‌های عمرانی شهر، شاهد اقدامات فرهنگی و هنری خوبی در طول سال از سوی شهرداری هستیم.
وی از شهردار کرمان درخواست کرد در زمینه‌ی انتقال پیام و مفاهیم انقلابی – اسلامی و دینی، نصب بنرهای مربوط با این ایام به‌خصوص در شهرک‌ها و بعضی از مراکز و هم‌چنین معرفی بهتر اماکن تاریخی- انقلابی از جمله مسجد امام (رحمت‌الله‌علیه) و مسجد جامع، اقدام شود.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *