امروز : جمعه 6 اسفند 1395 / 07:08
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

شهردار کرمان خبر داد:

ساخت 20 بوستان در شهر کرمان با کم‌ترین هزینه

شهردار کرمان گفت: 20 بوستان در شهر کرمان در دست ساخت است.

در محور کرمان- ماهان؛

7 کشته در اثر تصادف پراید با کامیون

تصادف خودروی سواری با کامیون در محور کرمان - ماهان هفت نفر را به کام مرگ کشاند.

شهردار کرمان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان:

رسانه‌ها نقش مردم در مشارکت شهری را پررنگ کنند

شهردار کرمان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در افزایش مشارکت مردم در اداره‌ی امور شهر دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

نمایشگاه خانه‌ی مطبوعات، حلقه‌ی واسط رسانه‌ها و مردم است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان: نمایشگاه خانه‌ی مطبوعات، حلقه‌ی واسطی قوی بین رسانه‌ها و مردم است و موجب نزدیکی بیش‌تر آن‌ها خواهد شد

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
يکشنبه 14 آذر 1395 | 10:56
 شماره خبر :
950978

دادستان عمومی و انقلاب کرمان خبر داد:

رفع تصرف از 501 هزار مترمربع از اراضی دولتی در کرمان

 رفع تصرف از 501 هزار مترمربع از اراضی دولتی در کرمان
دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: طی دو ماه گذشته و در راستای مبارزه با زمین‌خواری و حاشیه‌نشینی، 501 هزار مترمربع از اراضی دولتی و عمومی در کرمان رفع تصرف شده است.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، دادخدا سالاری افزود: از آغاز طرح ویژه‌ی مبارزه با زمین‌خواری و حاشیه‌نشینی در کرمان تاکنون، 565 فقره عملیات ساختمانی و کار غیرمجاز بر روی اراضی عمومی تعطیل و 43 آلونک غیرمجاز قلع‌وقمع و جمع‌آوری شده است.
دبیر شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان بیان کرد: افراد سودجو و کلاه‌بردار به صورت غیرقانونی اقدام به تصرفات خود کرده و بر روی این اراضی جهت موجه جلوه دادن تصرفات خود، مستحدثاتی ایجاد می‌کردند.
وی در خصوص شیوه‌ی کار متهمان گفت: زمین‌خواران اقدام به قطعه‌بندی و حصارکشی اراضی دولتی و عمومی می‌کردند تا با مانورهای متقلبانه، به افراد خریدار و نیازمند چنین القا کنند که مالک این اراضی هستند تا با سهولت بیش‌تری کلاه‌برداری‌های خود را انجام دهند.
سالاری بیان کرد: با توجه به تاکید آقای موحد، رییس شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان، مبنی بر مبارزه با زمین‌خواری و با مجوز قضایی و حکم این دادستانی و هماهنگی و عملیات‌های ویژه‌ی فرماندهی انتظامی استان و شهرداری، با قلع‌وقمع مستحدثات و بناها و حصارکشی‌های غیرمجاز از این اراضی رفع تصرف و اراضی به بیت‌المال برگردانده شد.
وی هشدار داد: مقابله با زمین‌خواری به‌صورت دائم و شبانه‌روزی در حال رصد است و دستورات قضایی مقتضی و قاطع در این راستا به‌صورت آنی به دستگاه‌های مربوط صادر، ابلاغ و اجرا می‌شود تا با این اقدامات، محیط برای کلاه‌برداران و زمین‌خواران ناامن شود.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *