امروز : سه شنبه 8 فروردين 1396 / 20:23
نظر و پیشنهاد

امام صادق علیه السلام:هر گاه بنده فراوان استغفار کند، نامه عملش در حالی بالا رود که می درخشد.

دبیر هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمان:

تبلیغات داوطلبان پیش از تأیید صلاحیت در فضای مجازی، تخلف است

دبیر هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمان تصریح کرد: انتشار لیست گروهی افراد نیز به منظور تبلیغ قبل از تأیید صلاحیت، تخلف محسوب می‌شود.

رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمان:

وارد نشدن به زندگی خصوصی افراد، مورد تأکید است

رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمان گفت: نگه داشتن حرمت مردم و وارد نشدن به زندگی خصوصی افراد، مورد تأکید هیأت نظارت انتخابات شوراهای اسلامی استان است.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان؛

با کلیات اجرای 100 میلیارد تومان پروژه‌ی عمرانی توسط جهاد نصر موافقت شد

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، امشب با حضور رییس و سایر اعضای شورا و شهردار کرمان برگزار شد.زمان انتشار :
يکشنبه 14 آذر 1395 | 10:56
 شماره خبر :
950978

دادستان عمومی و انقلاب کرمان خبر داد:

رفع تصرف از 501 هزار مترمربع از اراضی دولتی در کرمان

 رفع تصرف از 501 هزار مترمربع از اراضی دولتی در کرمان
دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: طی دو ماه گذشته و در راستای مبارزه با زمین‌خواری و حاشیه‌نشینی، 501 هزار مترمربع از اراضی دولتی و عمومی در کرمان رفع تصرف شده است.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، دادخدا سالاری افزود: از آغاز طرح ویژه‌ی مبارزه با زمین‌خواری و حاشیه‌نشینی در کرمان تاکنون، 565 فقره عملیات ساختمانی و کار غیرمجاز بر روی اراضی عمومی تعطیل و 43 آلونک غیرمجاز قلع‌وقمع و جمع‌آوری شده است.
دبیر شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان بیان کرد: افراد سودجو و کلاه‌بردار به صورت غیرقانونی اقدام به تصرفات خود کرده و بر روی این اراضی جهت موجه جلوه دادن تصرفات خود، مستحدثاتی ایجاد می‌کردند.
وی در خصوص شیوه‌ی کار متهمان گفت: زمین‌خواران اقدام به قطعه‌بندی و حصارکشی اراضی دولتی و عمومی می‌کردند تا با مانورهای متقلبانه، به افراد خریدار و نیازمند چنین القا کنند که مالک این اراضی هستند تا با سهولت بیش‌تری کلاه‌برداری‌های خود را انجام دهند.
سالاری بیان کرد: با توجه به تاکید آقای موحد، رییس شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان، مبنی بر مبارزه با زمین‌خواری و با مجوز قضایی و حکم این دادستانی و هماهنگی و عملیات‌های ویژه‌ی فرماندهی انتظامی استان و شهرداری، با قلع‌وقمع مستحدثات و بناها و حصارکشی‌های غیرمجاز از این اراضی رفع تصرف و اراضی به بیت‌المال برگردانده شد.
وی هشدار داد: مقابله با زمین‌خواری به‌صورت دائم و شبانه‌روزی در حال رصد است و دستورات قضایی مقتضی و قاطع در این راستا به‌صورت آنی به دستگاه‌های مربوط صادر، ابلاغ و اجرا می‌شود تا با این اقدامات، محیط برای کلاه‌برداران و زمین‌خواران ناامن شود.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *