امروز : پنج شنبه 8 تير 1396 / 08:09
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان؛

با کلیات اجرای 100 میلیارد تومان پروژه‌ی عمرانی توسط جهاد نصر موافقت شد

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، امشب با حضور رییس و سایر اعضای شورا و شهردار کرمان برگزار شد.زمان انتشار :
يکشنبه 14 آذر 1395 | 11:32
 شماره خبر :
950980

شهردار کرمان خبر داد:

بهبود حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان با تعیین برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت

 بهبود حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان با تعیین برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت
شهردار کرمان گفت: برای بهبود حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان، برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت در دستور کار قرار دارد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، علی بابایی در آیین رونمایی از 250 تاکسی نو در شهر کرمان، با اشاره به تدوین سند اقتصاد مقاومتی شهرداری کرمان بیان کرد: یکی از برنامه‌های سند اقتصاد مقاومتی شهرداری کرمان، بهبود وضعیت حمل‌و‌نقل عمومی و ترافیکی شهر کرمان است که بازسازی 53 دستگاه اتوبوس و نوسازی تاسی‌های فرسوده، از آن جمله است.
وی افزود: جابه‌جایی پایانه‌های اتوبوس و تاکسی نیز از دیگر برنامه‌هاست که به‌زودی پایانه‌ی اتوبوس میدان شهدا به میدان خواجوی کرمانی انتقال می‌یابد.

بابایی ادامه داد: خرید اتوبوس‌های 18 متری برای راه‌اندازی خط BRT مسیر میدان آزادی تا میدان شهدا با هم‌کاری سرمایه‌گذار بخش خصوصی نیز در دستور کار قرار دارد.

شهردار کرمان هم‌چنین از نوسازی 500 تاکسی فرسوده در شهر کرمان تا پایان امسال خبر داد و گفت: طبق توافق‌نامه‌ای که با شرکت هوندا داریم، در تلاش هستیم 1000 خودروی هوندا به چرخه‌ی حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان اضافه شود.
بابایی افزود: چون قرار است این خودروها در گمرک رفسنجان تخلیه شوند، اگر شعاع 150 کیلومتر برای استفاده از این خودروها تأیید شود، می‌توانیم از خودرو‌های هوندا برای حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان استفاده کنیم.
وی از فرهنگ‌سازی برای بهبود وضعیت ترافیکی شهر کرمان خبر داد و گفت: قرار است با هم‌کاری معاونت فرهنگی‌اجتماعی شهرداری کرمان، برای فرهنگ‌سازی در راستای بهبود وضعیت ترافیکی و رانندگی در شهر کرمان، روی شیشه‌ی عقب تاکسی‌های نو مطالبی از جمله «در بین خطوط رانندگی کنیم» نوشته شود.
شهردار کرمان با بیان این‌که شهر کرمان در حال پوست‌اندازی است، اظهار امیدواری کرد با کمک مدیران ارشد استان، اعضای شورای اسلامی شهر کرمان و مدیران شهری و هم‌چنین هم‌راهی و مشارکت مردم، شهر کرمان در تمام ابعاد ساخته و زیبا شود.
محمدرضا احمدی


نظرات »
  • نامشخص در تاریخ 14 آذر 1395 ساعت 18:48:16 نوشته:
    انگار راهنمایی و رانندگی تو این شهر وجود نداره.از کنار هر 5 ماشین رد بشی 3 تا راننده دارن با گوشی حرف میزنن و اون 2 تا دارن اس ام اس مینویسن.
لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *