امروز : جمعه 6 اسفند 1395 / 07:06
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

شهردار کرمان خبر داد:

ساخت 20 بوستان در شهر کرمان با کم‌ترین هزینه

شهردار کرمان گفت: 20 بوستان در شهر کرمان در دست ساخت است.

در محور کرمان- ماهان؛

7 کشته در اثر تصادف پراید با کامیون

تصادف خودروی سواری با کامیون در محور کرمان - ماهان هفت نفر را به کام مرگ کشاند.

شهردار کرمان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان:

رسانه‌ها نقش مردم در مشارکت شهری را پررنگ کنند

شهردار کرمان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در افزایش مشارکت مردم در اداره‌ی امور شهر دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

نمایشگاه خانه‌ی مطبوعات، حلقه‌ی واسط رسانه‌ها و مردم است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان: نمایشگاه خانه‌ی مطبوعات، حلقه‌ی واسطی قوی بین رسانه‌ها و مردم است و موجب نزدیکی بیش‌تر آن‌ها خواهد شد

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
يکشنبه 14 آذر 1395 | 11:32
 شماره خبر :
950980

شهردار کرمان خبر داد:

بهبود حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان با تعیین برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت

 بهبود حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان با تعیین برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت
شهردار کرمان گفت: برای بهبود حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان، برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت در دستور کار قرار دارد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، علی بابایی در آیین رونمایی از 250 تاکسی نو در شهر کرمان، با اشاره به تدوین سند اقتصاد مقاومتی شهرداری کرمان بیان کرد: یکی از برنامه‌های سند اقتصاد مقاومتی شهرداری کرمان، بهبود وضعیت حمل‌و‌نقل عمومی و ترافیکی شهر کرمان است که بازسازی 53 دستگاه اتوبوس و نوسازی تاسی‌های فرسوده، از آن جمله است.
وی افزود: جابه‌جایی پایانه‌های اتوبوس و تاکسی نیز از دیگر برنامه‌هاست که به‌زودی پایانه‌ی اتوبوس میدان شهدا به میدان خواجوی کرمانی انتقال می‌یابد.

بابایی ادامه داد: خرید اتوبوس‌های 18 متری برای راه‌اندازی خط BRT مسیر میدان آزادی تا میدان شهدا با هم‌کاری سرمایه‌گذار بخش خصوصی نیز در دستور کار قرار دارد.

شهردار کرمان هم‌چنین از نوسازی 500 تاکسی فرسوده در شهر کرمان تا پایان امسال خبر داد و گفت: طبق توافق‌نامه‌ای که با شرکت هوندا داریم، در تلاش هستیم 1000 خودروی هوندا به چرخه‌ی حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان اضافه شود.
بابایی افزود: چون قرار است این خودروها در گمرک رفسنجان تخلیه شوند، اگر شعاع 150 کیلومتر برای استفاده از این خودروها تأیید شود، می‌توانیم از خودرو‌های هوندا برای حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان استفاده کنیم.
وی از فرهنگ‌سازی برای بهبود وضعیت ترافیکی شهر کرمان خبر داد و گفت: قرار است با هم‌کاری معاونت فرهنگی‌اجتماعی شهرداری کرمان، برای فرهنگ‌سازی در راستای بهبود وضعیت ترافیکی و رانندگی در شهر کرمان، روی شیشه‌ی عقب تاکسی‌های نو مطالبی از جمله «در بین خطوط رانندگی کنیم» نوشته شود.
شهردار کرمان با بیان این‌که شهر کرمان در حال پوست‌اندازی است، اظهار امیدواری کرد با کمک مدیران ارشد استان، اعضای شورای اسلامی شهر کرمان و مدیران شهری و هم‌چنین هم‌راهی و مشارکت مردم، شهر کرمان در تمام ابعاد ساخته و زیبا شود.
محمدرضا احمدی


نظرات »
  • نامشخص در تاریخ 14 آذر 1395 ساعت 17:48:16 نوشته:
    انگار راهنمایی و رانندگی تو این شهر وجود نداره.از کنار هر 5 ماشین رد بشی 3 تا راننده دارن با گوشی حرف میزنن و اون 2 تا دارن اس ام اس مینویسن.
لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *