امروز : دوشنبه 9 اسفند 1395 / 19:15
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

به دستور شهردار کرمان؛

کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری کرمان راه‌اندازی شد

بنا به پیشنهاد مشاور گردشگری شهردار و به دستور شهردار کرمان، کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری کرمان با دبیرخانه‌‌ای مستقل فعالیت خود را آغاز کرد.

شهردار کرمان در نشست عمومی شورا خبر داد:

انتخاب المان میدان آزادی از بین 90 اثر ارسال شده

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان با حضور رییس و سایر اعضای شورا و شهردار کرمان برگزار شد.

رییس دادگستری استان کرمان:

برای ارتباط با مردم، به ظرفیت‌های رسانه‌ای نیاز داریم

یدالله موحد گفت: مردم باید دستگاه قضایی را در مقابله با همه‌ی ناهنجاری‌های اجتماعی کمک کنند و لازمه‌ی این همکاری و مشارکت برقراری ارتباط با بدنه‌ی جامعه است که این هم بدون همراهی رسانه‌ها شدنی نیست.

حجه السلام والمسلمین توکلی:

تکثر مطبوعات در این سطح را تهدید می دانم نه فرصت

حجه السلام والمسلمین توکلی گفت: تعداد بالای مطبوعات در استان می‌تواند به ایجاد رقابت مخرب منجر شده و سبب شود مطبوعات برای جذب مخاطب، حاضر به انتشار هر مطلبی، شوند.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
يکشنبه 14 آذر 1395 | 12:20
 شماره خبر :
950982

رییس پارک علم و فن‌آوری استان کرمان:

کرمان، به‌عنوان استان شاخص کشاورزی در کشور مطرح است

کرمان، به‌عنوان استان شاخص کشاورزی در کشور مطرح است
پارک علم و فن‌آوری و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان تفاهم‌نامه‌ی هم‌کاری امضا کردند.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، عباس قوام، رییس پارک علم و فن‌آوری استان کرمان در آیین امضای این تفاهم‌نامه، با اشاره به این‌که کرمان به‌عنوان استان شاخص کشاورزی در کشور مطرح است، گفت: بخش کشاورزی استان کرمان ظرفیت‌های خوبی دارد تا جایی که در این بخش رتبه‌ی اول را به لحاظ تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان داشته‌ایم.
وی افزود: پارک‌های علم و فن‌آوری حلقه‌ی اتصال تحقیقات به صنعت هستند و افتتاح مرکز مبادلات تجاری فن‌آوری‌های پیش‌رفته، راه‌اندازی مرجع مالکیت فکری و تاسیس صندوق پژوهش و فن‌آوری استان از فعالیت‌هایی است که در پارک علم و فن‌آوری برای تسهیل تجاری‌سازی محصولات و ایده‌های دانش‌بنیان انجام گرفته است.
قوام با بیان این‌که در یک سال اخیر دو جشنواره‌ی تجاری‌سازی در کرمان و دبی برگزارشده است، گفت: سومین جشنواره‌ی تجاری‌سازی فن‌آوری‌های پیش‌رفته، هفتم و هشتم بهمن‌ماه در جزیره‌ی کیش برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به این‌که پارک علم و فن‌آوری استان کرمان با حدود 200 شرکت فن‌آور و 14 مجتمع فن‌آوری در استان کرمان فعالیت می‌کند، گفت: طی یک ماه گذشته این سومین تفاهم‌نامه‌ی پارک علم و فن‌آوری استان کرمان در بخش کشاورزی است که منعقد می‌شود.
هرمزد نقوی، رییس مرکز تحقیقات و کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمان نیز در این مراسم گفت: مرکز تحقیقات و کشاورزی با هم‌کاری 9 بخش تحقیقاتی و دارا بودن 40 عضو هیأت علمیِ باسابقه، به تحقیقات کاربردی حوزه‌ی کشاورزی در استان می‌پردازد.
وی افزود: این تفاهم‌نامه قطعأ به سود فعالیت‌های اقتصادی شرکت‌هایی خواهد بود که در حوزه‌ی فن‌آوری‌های بخش کشاورزی فعالیت می‌کنند.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *