امروز : دوشنبه 5 تير 1396 / 19:55
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.



زمان انتشار :
يکشنبه 14 آذر 1395 | 12:11
 شماره خبر :
950981

رییس شورای اسلامی شهر کرمان:

سیاست‌گذاری‌ها برای بهبود وضعیت ترافیکی شهر کرمان کاملأ علمی است

سیاست‌گذاری‌ها برای بهبود وضعیت ترافیکی شهر کرمان کاملأ علمی است
رییس شورای اسلامی شهر کرمان گفت: سیاست‌های شورای اسلامی شهر کرمان و برنامه‌های شهرداری، در راستای شاخص‌های شهرهای مناسب دنیا پیش می‌رود.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، علی‌اکبر مشرفی در آیین رونمایی از 250 تاکسی نو در کرمان افزود: در شورای اسلامی شهر کرمان، سعی داشتیم شاخص‌‌های شهرهای مناسب دنیا را جمع‌آوری کنیم تا آن‌چه در شورا سیاست‌گذاری و به‌وسیله‌ی شهرداری اجرا می‌شود، کاملأ علمی باشد.
وی با بیان این‌که برای زندگی در شهرها، شاخص‌های مهمی وجود دارد، گفت: از جمله‌ی این شاخص‌ها، مسایل زیست‌محیطی، سطح بهداشت و درمان، سطح آموزش و البته سیستم حمل‌و‌نقل عمومی است؛ بنابراین‌، شهردار کرمان سعی کرد براساس سیاست‌گذاری‌های شورا، سیستم‌های ترافیکی شهر کرمان را در حد امکان اصلاح کند.
مشرفی با اشاره به این‌که اجرای مترو در کرمان مورد تأیید دولت قرار گرفته است، گفت: بررسی راه‌اندازی مترو در شهر کرمان، در دستور کار شهرداری کرمان قرار دارد.
وی افزود: هم‌چنین اجرای قطار شهری روزمینی به طول 10 کیلومتر در شهر کرمان از دیگر برنامه‌هاست که یک شرکت آلمانی و شرکت‌های دیگر از جمله از کشور اتریش، در این رابطه اعلام آمادگی کرده‌اند.
رییس شورای اسلامی شهر کرمان بازسازی اتوبوس‌ها، نوسازی تاکسی‌ها و استفاده از خودرهای حمل زباله‌ی جدید را از دیگر برنامه‌های شورای اسلامی شهر کرمان و شهرداری در راستای بهبود وضعیت ترافیکی و کاهش آلودگی در کرمان دانست و گفت: این اقدامات نشان می‌دهد شورای اسلامی شهر و شهرداری کرمان، برنامه‌های جامعی در زمینه‌ی اصلاح سیستم ترافیکی و حمل‌و‌نقل شهر کرمان دارند.
مشرفی با بیان این‌که تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان نیز تا یک‌سال آینده به بهره‌برداری خواهند رسید، گفت: بهره‌برداری از تقاطع‌های غیرهم‌سطح نیز، تأثیر زیادی بر بهبود وضعیت ترافیکی و زیبایی چهره‌ی شهر خواهد داشت.
وی به سفر چندسال پیش رهبر معظم انقلاب به شهر کرمان اشاره کرد و گفت: از قول ایشان نقل شده بود که شهر کرمان نسبت به 20 سال قبل تغییر چندانی نکرده است، اما الان شاهد تحولات زیادی در شهر کرمان هستیم.
مشرفی به اجرای طرح میدان شورا نیز اشاره کرد و گفت: میدان شورا به میدان چهار هکتاری بزرگ و محل گردآمدن مردم برای مراسم مختلف تبدیل خواهد شد.
رییس شورای اسلامی شهر کرمان با بیان این‌که دوره‌ی چهام شورا، برنامه‌های قابل توجهی در بخش‌های مختلف داشته است، گفت: شهردار جوان کرمان نیز پی‌گیر برنامه‌هایی است که در شورا مصوب می‌شود؛ ضمن این‌که برنامه‌های جامع و کاملی هم به شورا ارایه می‌دهند.
مشرفی بیان کرد: به‌زودی عملکرد چهارساله‌ی دوره‌ی چهارم شورای اسلامی را تدوین و به مردم ارایه می‌کنیم.
محمدرضا احمدی


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *