امروز : جمعه 6 اسفند 1395 / 00:12
نظر و پیشنهاد

امام صادق علیه السلام:هر گاه بنده فراوان استغفار کند، نامه عملش در حالی بالا رود که می درخشد.

شهردار کرمان خبر داد:

ساخت 20 بوستان در شهر کرمان با کم‌ترین هزینه

شهردار کرمان گفت: 20 بوستان در شهر کرمان در دست ساخت است.

در محور کرمان- ماهان؛

7 کشته در اثر تصادف پراید با کامیون

تصادف خودروی سواری با کامیون در محور کرمان - ماهان هفت نفر را به کام مرگ کشاند.

شهردار کرمان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان:

رسانه‌ها نقش مردم در مشارکت شهری را پررنگ کنند

شهردار کرمان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در افزایش مشارکت مردم در اداره‌ی امور شهر دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

نمایشگاه خانه‌ی مطبوعات، حلقه‌ی واسط رسانه‌ها و مردم است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان: نمایشگاه خانه‌ی مطبوعات، حلقه‌ی واسطی قوی بین رسانه‌ها و مردم است و موجب نزدیکی بیش‌تر آن‌ها خواهد شد

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
شنبه 13 آذر 1395 | 12:08
 شماره خبر :
950974

به‌مناسبت روز جهانی معلولان؛

نمایشگاه صنایع دستی مددجویان بهزیستی در موزه‌ی حیاتی افتتاح شد

نمایشگاه صنایع دستی مددجویان بهزیستی در موزه‌ی حیاتی افتتاح شد
نمایشگاه صنایع دستی مددجویان بهزیستی با همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان و هم‌کاری سازمان بهزیستی استان در اکونوموزه‌ی حیاتی کرمان افتتاح شد.

به گزارش کرمان‌شهر آن‌لاین، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان در حاشیه‌ی افتتاح این نمایشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار کرمان‌شهر آن‌لاین گفت: معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود این نمایشگاه را برپا کرده است.
حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی افزود: معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری آماده است که بخشی از فضای موزه‌ی حیاتی را برای برگزاری نمایشگاه‌های مختلف توسط سازمان‌های مردم‌نهاد و مجموعه‌هایی که امور فرهنگی، هنری و اجتماعی انجام می‌دهند، قرار دهد.
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار کرمان با بیان این‌که معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان با هم‌کاری اداره‌کل بهزیستی کرمان به برپایی این نمایشگاه اقدام کرده است، بیان کرد: تمام عواید فروش این آثار به‌صورت مستقیم به خود توان‌یابان تعلق می‌گیرد.
وی ادامه داد: آثاری که در نمایشگاه به نمایش گذاشته شده، نشان از هنر و توانمندی این عزیزان دارد و به‌حق کلمه‌ی «هنرمند» شایسته‌ی آن‌هاست.
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار کرمان گفت: یکی از وظایف شهرداری، توجه به این قشر از جامعه است و این توجه به‌دلیل معلولیت آن‌ها نیست؛ بلکه برای معرفی توان و ویژگی‌هایی است که خداوند در آن‌ها قرار داده است.
وی افزود: مشکلات این قشر در جامعه بسیار زیاد است و مستلزم اجرای طرح جامع تهیه‌شده ویژه‌ی آن‌هاست.
حجت‌الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: شهرداری کرمان تا جایی که توانسته به‌خصوص در طرح‌های عمرانیِ در دست اجرا، مناسب‌سازی و تکریم این گروه را در دستور کار خود قرار داده است.
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار کرمان بیان کرد: آثاری که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده، بی‌شک نشان‌دهنده‌ی خلاقیت صاحب اثر است که وقت زیادی برای آن گذاشته شده و نباید از کنار آن به آسانی بگذریم.
گفتنی است؛ این نمایشگاه از 13 تا 19 آذرماه برپاست و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 9 صبح تا 16:30 بعدازظهر برای بازدید به اکونوموزه حیاتی واقع در بازار بزرگ کرمان، جنب مسجد وکیل مراجعه کنند.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *