امروز : سه شنبه 8 فروردين 1396 / 20:26
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

دبیر هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمان:

تبلیغات داوطلبان پیش از تأیید صلاحیت در فضای مجازی، تخلف است

دبیر هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمان تصریح کرد: انتشار لیست گروهی افراد نیز به منظور تبلیغ قبل از تأیید صلاحیت، تخلف محسوب می‌شود.

رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمان:

وارد نشدن به زندگی خصوصی افراد، مورد تأکید است

رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمان گفت: نگه داشتن حرمت مردم و وارد نشدن به زندگی خصوصی افراد، مورد تأکید هیأت نظارت انتخابات شوراهای اسلامی استان است.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان؛

با کلیات اجرای 100 میلیارد تومان پروژه‌ی عمرانی توسط جهاد نصر موافقت شد

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، امشب با حضور رییس و سایر اعضای شورا و شهردار کرمان برگزار شد.زمان انتشار :
شنبه 13 آذر 1395 | 12:08
 شماره خبر :
950974

به‌مناسبت روز جهانی معلولان؛

نمایشگاه صنایع دستی مددجویان بهزیستی در موزه‌ی حیاتی افتتاح شد

نمایشگاه صنایع دستی مددجویان بهزیستی در موزه‌ی حیاتی افتتاح شد
نمایشگاه صنایع دستی مددجویان بهزیستی با همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان و هم‌کاری سازمان بهزیستی استان در اکونوموزه‌ی حیاتی کرمان افتتاح شد.

به گزارش کرمان‌شهر آن‌لاین، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان در حاشیه‌ی افتتاح این نمایشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار کرمان‌شهر آن‌لاین گفت: معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود این نمایشگاه را برپا کرده است.
حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی افزود: معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری آماده است که بخشی از فضای موزه‌ی حیاتی را برای برگزاری نمایشگاه‌های مختلف توسط سازمان‌های مردم‌نهاد و مجموعه‌هایی که امور فرهنگی، هنری و اجتماعی انجام می‌دهند، قرار دهد.
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار کرمان با بیان این‌که معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان با هم‌کاری اداره‌کل بهزیستی کرمان به برپایی این نمایشگاه اقدام کرده است، بیان کرد: تمام عواید فروش این آثار به‌صورت مستقیم به خود توان‌یابان تعلق می‌گیرد.
وی ادامه داد: آثاری که در نمایشگاه به نمایش گذاشته شده، نشان از هنر و توانمندی این عزیزان دارد و به‌حق کلمه‌ی «هنرمند» شایسته‌ی آن‌هاست.
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار کرمان گفت: یکی از وظایف شهرداری، توجه به این قشر از جامعه است و این توجه به‌دلیل معلولیت آن‌ها نیست؛ بلکه برای معرفی توان و ویژگی‌هایی است که خداوند در آن‌ها قرار داده است.
وی افزود: مشکلات این قشر در جامعه بسیار زیاد است و مستلزم اجرای طرح جامع تهیه‌شده ویژه‌ی آن‌هاست.
حجت‌الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: شهرداری کرمان تا جایی که توانسته به‌خصوص در طرح‌های عمرانیِ در دست اجرا، مناسب‌سازی و تکریم این گروه را در دستور کار خود قرار داده است.
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار کرمان بیان کرد: آثاری که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده، بی‌شک نشان‌دهنده‌ی خلاقیت صاحب اثر است که وقت زیادی برای آن گذاشته شده و نباید از کنار آن به آسانی بگذریم.
گفتنی است؛ این نمایشگاه از 13 تا 19 آذرماه برپاست و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 9 صبح تا 16:30 بعدازظهر برای بازدید به اکونوموزه حیاتی واقع در بازار بزرگ کرمان، جنب مسجد وکیل مراجعه کنند.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *