امروز : دوشنبه 5 تير 1396 / 09:45
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
شنبه 13 آذر 1395 | 11:42
 شماره خبر :
950973

فرماندار کرمان:

مهم‌ترین وظیفه‌ی مسئولان، تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی است

 مهم‌ترین وظیفه‌ی مسئولان، تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی است
فرماندار کرمان تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی را مهم‌ترین وظیفه‌ی مسئولان این شهرستان دانست.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، محمدعلی توحیدی در جلسه‌ی هم‌اندیشی با بخشداران شهرستان کرمان ضمن تقدیر از اقدامات موثر بخشداران و پرسنل فرمانداری و بخشداری‌ها، جایگاه شهرستان کرمان با دیگر شهرستان‌ها را متفاوت دانست و گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی، مهم‌ترین وظیفه‌ی ما در سال‌جاری است و هرچه به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم، باید کارنامه‌ی اقتصادی شهرستان کرمان کامل‌تر و پربارتر شود.
وی با بیان این‌که براساس تأکید معاون اول رییس‌جمهور که مسئولیت ستاد اقتصاد مقاومتی کشور را بر عهده دارد، ارزیابی مدیران براساس نحوه‌ی عملکرد آن‌ها در اقتصاد مقاومتی خواهد بود، گفت: پروژه‌های عمرانی محله‌ها بسیار مورد توجه است و باید پی‌گیری و دقت بیش‌تری برای اجرای آن‌ها انجام گیرد.
وی با اشاره به شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: هرچه شوراها قوی‌تر باشند، کارگزاران نظام راحت‌تر می‌توانند خدمت کنند.
توحیدی بر اشراف کامل بخشداران بر قوانین تأکید کرد و افزود: بخشدار علاوه بر تسلط کافی بر قوانین، باید بر ظرفیت‌های مختلف بخش اعم از اقتصادی، اجتماعی و سیاسی اشراف داشته باشد.
فرماندار کرمان امنیت را اساس کار بخشداران بیان کرد و گفت: حتی نسبت به سرقت‌های خُرد و کوچک هم باید بود و اگر میزان آن در منطقه‌ای زیاد است، باید دلایل آ ن بررسی شود.
علی سلاجقه معاون فرماندار کرمان نیز در این نشست گفت: اختیارات بخشدار در بخش مانند فرماندار در شهرستان است؛ بنابراین، بخشداران باید از تمام مسایل آگاه باشند.
وی بر بازدید مکرر از پروژه‌های عمرانی، شهری و روستایی و نظارت بر عملکرد شرکت‌های تعاونی دهیاری‌ها به‌صورت ماهانه تأکید کرد.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *