امروز : چهارشنبه 9 فروردين 1396 / 21:39
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

توصیۀ رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای استان کرمان به گروه‌های سیاسی:

شوراها به افراد کاردان نیاز دارند، از ارایۀ لیست صرفا سیاسی بپرهیزید

رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمان‌ گفت: شوراهای اسلامی به افراد متخصص نیاز دارند.

دبیر هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمان:

تبلیغات داوطلبان پیش از تأیید صلاحیت در فضای مجازی، تخلف است

دبیر هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمان تصریح کرد: انتشار لیست گروهی افراد نیز به منظور تبلیغ قبل از تأیید صلاحیت، تخلف محسوب می‌شود.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان؛

با کلیات اجرای 100 میلیارد تومان پروژه‌ی عمرانی توسط جهاد نصر موافقت شد

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، امشب با حضور رییس و سایر اعضای شورا و شهردار کرمان برگزار شد.زمان انتشار :
شنبه 13 آذر 1395 | 11:30
 شماره خبر :
950972

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان مطرح کرد:

دفاتر اسناد رسمی، پیشخوان ارائه‌ی خدمات ثبتی به آحاد مردم

دفاتر اسناد رسمی، پیشخوان ارائه‌ی خدمات ثبتی به آحاد مردم
اولین نشست اعضای هیأت مدیره دومین دوره‌ی کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمان با مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان برگزار شد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، در این نشست که با موضوع خط مشی و اهداف کانون سردفتران و دفتریاران برگزار شد، رضا طالبی‌زاده، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان با اشاره به این‌که در این دوره از انتخابات کانون، شاهد انتخاباتی سالم و بدون حاشیه بودیم گفت: کارآمدی یک مجموعه در گرو هم‌دلی و هم‌کاری اعضای آن است و کانون سردفتران به‌عنوان یک نهاد صنفی که عهده‌دار ارائه‌ی خدمت به قشر سردفتران و دفتریاران است، باید با دقت، سلامت و صلابت بتواند در فضایی آرام به حل مشکلات این قشر بپردازد.
وی ادامه داد: دفاتر اسناد رسمی به‌عنوان پیشخوان ارائه‌ی خدمات ثبتی به آحاد مردم، نقش مهم و سازنده‌ای در شکل‌گیری تفکر جامعه نسبت به سازمان ثبت اسناد و املاک و هویت‌بخشی به این مجموعه دارد.
طالبی‌زاده از قانون‌مداری و تعهد کاری به‌عنوان دو رکن اساسی در فعالیت سردفتران یاد کرد و گفت: کانون سردفتران که مهم‌ترین نهاد متولی در آموزش و ارتقای سردفتران است، باید این دو رکن را در میان سران دفاتر و دفتریاران تقویت و از این طریق به شکل‌گیری نظم حقوقی و امنیت اجتماعی در جامعه کمک کند.
وی هم‌چنین پی‌گیری فعالیت‌های سابق که توسط هیأت مدیره‌ی اولین دوره‌ی کانون در استان انجام گرفته را از اولویت‌های دیگر اعضای فعلی دانست و از مهم‌ترین طرح‌های در دست اقدام کانون، به تکمیل ساختمان کانون اشاره کرد و خطاب به اعضای کانون سردفتران و دفتریاران گفت: تکمیل ساختمان کانون باید با جدیت هرچه بیش‌تر در دستور کار قرار بگیرد.
طالبی‌زاده روحیه‌ی انسجام و هم‌دلی که در میان اعضای فعلی کانون وجود دارد را مایه خرسندی دانست و ابراز امیدواری کرد در این دوره شاهد پیش‌رفت و ارائه‌ی خدمات مطلوب به سردفتران و دفتریاران استان باشیم.
در ادامه‌ی این جلسه محمد گلشنی، رییس هیأت مدیره‌ی کانون سردفتران و دفتریاران، ضمن تشکر از پی‌گیری مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان، به بیان برنامه‌ها و طرح‌های در دست اقدام کانون سردفتران و دفتریاران پرداخت.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *