امروز : دوشنبه 9 اسفند 1395 / 19:16
نظر و پیشنهاد

امام صادق علیه السلام:هر گاه بنده فراوان استغفار کند، نامه عملش در حالی بالا رود که می درخشد.

به دستور شهردار کرمان؛

کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری کرمان راه‌اندازی شد

بنا به پیشنهاد مشاور گردشگری شهردار و به دستور شهردار کرمان، کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری کرمان با دبیرخانه‌‌ای مستقل فعالیت خود را آغاز کرد.

شهردار کرمان در نشست عمومی شورا خبر داد:

انتخاب المان میدان آزادی از بین 90 اثر ارسال شده

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان با حضور رییس و سایر اعضای شورا و شهردار کرمان برگزار شد.

رییس دادگستری استان کرمان:

برای ارتباط با مردم، به ظرفیت‌های رسانه‌ای نیاز داریم

یدالله موحد گفت: مردم باید دستگاه قضایی را در مقابله با همه‌ی ناهنجاری‌های اجتماعی کمک کنند و لازمه‌ی این همکاری و مشارکت برقراری ارتباط با بدنه‌ی جامعه است که این هم بدون همراهی رسانه‌ها شدنی نیست.

حجه السلام والمسلمین توکلی:

تکثر مطبوعات در این سطح را تهدید می دانم نه فرصت

حجه السلام والمسلمین توکلی گفت: تعداد بالای مطبوعات در استان می‌تواند به ایجاد رقابت مخرب منجر شده و سبب شود مطبوعات برای جذب مخاطب، حاضر به انتشار هر مطلبی، شوند.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
شنبه 13 آذر 1395 | 11:30
 شماره خبر :
950972

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان مطرح کرد:

دفاتر اسناد رسمی، پیشخوان ارائه‌ی خدمات ثبتی به آحاد مردم

دفاتر اسناد رسمی، پیشخوان ارائه‌ی خدمات ثبتی به آحاد مردم
اولین نشست اعضای هیأت مدیره دومین دوره‌ی کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمان با مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان برگزار شد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، در این نشست که با موضوع خط مشی و اهداف کانون سردفتران و دفتریاران برگزار شد، رضا طالبی‌زاده، مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان با اشاره به این‌که در این دوره از انتخابات کانون، شاهد انتخاباتی سالم و بدون حاشیه بودیم گفت: کارآمدی یک مجموعه در گرو هم‌دلی و هم‌کاری اعضای آن است و کانون سردفتران به‌عنوان یک نهاد صنفی که عهده‌دار ارائه‌ی خدمت به قشر سردفتران و دفتریاران است، باید با دقت، سلامت و صلابت بتواند در فضایی آرام به حل مشکلات این قشر بپردازد.
وی ادامه داد: دفاتر اسناد رسمی به‌عنوان پیشخوان ارائه‌ی خدمات ثبتی به آحاد مردم، نقش مهم و سازنده‌ای در شکل‌گیری تفکر جامعه نسبت به سازمان ثبت اسناد و املاک و هویت‌بخشی به این مجموعه دارد.
طالبی‌زاده از قانون‌مداری و تعهد کاری به‌عنوان دو رکن اساسی در فعالیت سردفتران یاد کرد و گفت: کانون سردفتران که مهم‌ترین نهاد متولی در آموزش و ارتقای سردفتران است، باید این دو رکن را در میان سران دفاتر و دفتریاران تقویت و از این طریق به شکل‌گیری نظم حقوقی و امنیت اجتماعی در جامعه کمک کند.
وی هم‌چنین پی‌گیری فعالیت‌های سابق که توسط هیأت مدیره‌ی اولین دوره‌ی کانون در استان انجام گرفته را از اولویت‌های دیگر اعضای فعلی دانست و از مهم‌ترین طرح‌های در دست اقدام کانون، به تکمیل ساختمان کانون اشاره کرد و خطاب به اعضای کانون سردفتران و دفتریاران گفت: تکمیل ساختمان کانون باید با جدیت هرچه بیش‌تر در دستور کار قرار بگیرد.
طالبی‌زاده روحیه‌ی انسجام و هم‌دلی که در میان اعضای فعلی کانون وجود دارد را مایه خرسندی دانست و ابراز امیدواری کرد در این دوره شاهد پیش‌رفت و ارائه‌ی خدمات مطلوب به سردفتران و دفتریاران استان باشیم.
در ادامه‌ی این جلسه محمد گلشنی، رییس هیأت مدیره‌ی کانون سردفتران و دفتریاران، ضمن تشکر از پی‌گیری مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان، به بیان برنامه‌ها و طرح‌های در دست اقدام کانون سردفتران و دفتریاران پرداخت.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *