امروز : جمعه 6 اسفند 1395 / 07:10
نظر و پیشنهاد

امام صادق علیه السلام:هر گاه بنده فراوان استغفار کند، نامه عملش در حالی بالا رود که می درخشد.

شهردار کرمان خبر داد:

ساخت 20 بوستان در شهر کرمان با کم‌ترین هزینه

شهردار کرمان گفت: 20 بوستان در شهر کرمان در دست ساخت است.

در محور کرمان- ماهان؛

7 کشته در اثر تصادف پراید با کامیون

تصادف خودروی سواری با کامیون در محور کرمان - ماهان هفت نفر را به کام مرگ کشاند.

شهردار کرمان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان:

رسانه‌ها نقش مردم در مشارکت شهری را پررنگ کنند

شهردار کرمان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در افزایش مشارکت مردم در اداره‌ی امور شهر دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

نمایشگاه خانه‌ی مطبوعات، حلقه‌ی واسط رسانه‌ها و مردم است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان: نمایشگاه خانه‌ی مطبوعات، حلقه‌ی واسطی قوی بین رسانه‌ها و مردم است و موجب نزدیکی بیش‌تر آن‌ها خواهد شد

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
پنج شنبه 11 آذر 1395 | 11:40
 شماره خبر :
950969

لوایح پیش‌نهادی افزایش نرخ درآمد و عوارض شهرداری بررسی شد

لوایح پیش‌نهادی افزایش نرخ درآمد و عوارض شهرداری بررسی شد
در جلسه‌ای با حضور معاون خدمات شهری شهردار و سایر مدیران مربوط شهرداری، پیرامون لوایح پیش‌نهادی افزایش نرخ درآمد و عوارض، گفت‌وگو و تبادل‌نظر شد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، در این جلسه که سرپرست دایره‌ی درآمد شهرداری و مدیران عامل سازمان‌ها و واحدهای تابعه‌ی زیرمجموعه‌ی حوزه‌ی معاونت خدمات شهری، حضور داشتند، محمدرضا محمدرضاخانی، معاون خدمات شهری شهردار کرمان با اشاره به اهمیت موضوع گفت: لوایح پیش‌نهادی باید بر پایه و اساس منطقی استوار بوده و توجیه قانونی داشته باشد.
وی افزود: مدیران باید با رایزنی‌های مناسب و دریافت مشاوره و راه‌نمایی لازم از اعضای کمیسیون‌های مختلف شورای اسلامی شهر، در جهت توجیه و حمایت از لوایح پیش‌نهادی خود گام بردارند.
محمدرضاخانی خاطرنشان کرد: ایجاد ارتباط و الگوبرداری از شهرهای دیگر که در این امور موفق بوده‌اند، می‌تواند به این مهم کمک کند.
مجتبی بینا، سرپرست دایره‌ی درآمد شهرداری نیز با اشاره به پارامترها و بندهای موجود در لوایح پیش‌نهادی بیان کرد: با افزایش قانونی و تصویب لوایح، شهرداری می‌تواند در امور جاری خود گام‌های مؤثری بردارد.
در پایان این جلسه مدیران عامل سازمان‌ها نیز به بیان دیدگاه‌ها و ارائه‌ی پیش‌نهادها و نقطه‌نظرات و توجیه افزایش لوایح پیش‌نهادی خود پرداختند.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *