امروز : دوشنبه 5 تير 1396 / 09:43
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
پنج شنبه 11 آذر 1395 | 11:40
 شماره خبر :
950969

لوایح پیش‌نهادی افزایش نرخ درآمد و عوارض شهرداری بررسی شد

لوایح پیش‌نهادی افزایش نرخ درآمد و عوارض شهرداری بررسی شد
در جلسه‌ای با حضور معاون خدمات شهری شهردار و سایر مدیران مربوط شهرداری، پیرامون لوایح پیش‌نهادی افزایش نرخ درآمد و عوارض، گفت‌وگو و تبادل‌نظر شد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، در این جلسه که سرپرست دایره‌ی درآمد شهرداری و مدیران عامل سازمان‌ها و واحدهای تابعه‌ی زیرمجموعه‌ی حوزه‌ی معاونت خدمات شهری، حضور داشتند، محمدرضا محمدرضاخانی، معاون خدمات شهری شهردار کرمان با اشاره به اهمیت موضوع گفت: لوایح پیش‌نهادی باید بر پایه و اساس منطقی استوار بوده و توجیه قانونی داشته باشد.
وی افزود: مدیران باید با رایزنی‌های مناسب و دریافت مشاوره و راه‌نمایی لازم از اعضای کمیسیون‌های مختلف شورای اسلامی شهر، در جهت توجیه و حمایت از لوایح پیش‌نهادی خود گام بردارند.
محمدرضاخانی خاطرنشان کرد: ایجاد ارتباط و الگوبرداری از شهرهای دیگر که در این امور موفق بوده‌اند، می‌تواند به این مهم کمک کند.
مجتبی بینا، سرپرست دایره‌ی درآمد شهرداری نیز با اشاره به پارامترها و بندهای موجود در لوایح پیش‌نهادی بیان کرد: با افزایش قانونی و تصویب لوایح، شهرداری می‌تواند در امور جاری خود گام‌های مؤثری بردارد.
در پایان این جلسه مدیران عامل سازمان‌ها نیز به بیان دیدگاه‌ها و ارائه‌ی پیش‌نهادها و نقطه‌نظرات و توجیه افزایش لوایح پیش‌نهادی خود پرداختند.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *