امروز : جمعه 6 اسفند 1395 / 07:04
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

شهردار کرمان خبر داد:

ساخت 20 بوستان در شهر کرمان با کم‌ترین هزینه

شهردار کرمان گفت: 20 بوستان در شهر کرمان در دست ساخت است.

در محور کرمان- ماهان؛

7 کشته در اثر تصادف پراید با کامیون

تصادف خودروی سواری با کامیون در محور کرمان - ماهان هفت نفر را به کام مرگ کشاند.

شهردار کرمان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان:

رسانه‌ها نقش مردم در مشارکت شهری را پررنگ کنند

شهردار کرمان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در افزایش مشارکت مردم در اداره‌ی امور شهر دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

نمایشگاه خانه‌ی مطبوعات، حلقه‌ی واسط رسانه‌ها و مردم است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان: نمایشگاه خانه‌ی مطبوعات، حلقه‌ی واسطی قوی بین رسانه‌ها و مردم است و موجب نزدیکی بیش‌تر آن‌ها خواهد شد

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
چهارشنبه 10 آذر 1395 | 22:03
 شماره خبر :
950965

هفتم و هشتم بهمن‌ماه؛

جشنواره‌ی تجاری‌سازی فن‌آوری‌های پیش‌رفته برگزار می‌شود

 جشنواره‌ی تجاری‌سازی فن‌آوری‌های پیش‌رفته برگزار می‌شود
استاندار کرمان گفت: برگزاری جشنواره‌ی تجاری‌سازی فن‌آوری‌های پیش‌رفته، از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، علی‌رضا رزم‌حسینی در نشست با رییس پارک علم و فن‌آوری استان کرمان برگزاری این جشنواره را در توسعه‌ی تجاری‌سازی فن‌آوری‌های پیش‌رفته‌ی استان مهم دانست و گفت: حضور سایر دستگاه‌های استان در این جشنواره، در توسعه‌ی اقتصاد مقاومتی مؤثر خواهد بود.
رییس پارک علم و فن‌آوری استان کرمان نیز در این نشست گفت: تجاری‌سازی فن‌آوری‌های پیش‌رفته، جزء وظایف اصلی پارک‌های علم و فن‌آوری است.
دکتر قوام از برگزاری جشنواره‌ی تجاری‌سازی فن‌آوری‌های پیش‌رفته در هفتم و هشتم بهمن‌ماه از سوی پارک علم و فن‌آوری در جزیره‌ی مرجانی کیش و با حضور جمعی از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی خبر داد.
وی هم‌چنین بیان کرد: پارک علم و فن‌آوری استان کرمان از سال گذشته با افتتاح مرکز مبادلات تجاری فن‌آوری پیش‌رفته و برگزاری جشنواره‌های تجاری‌سازی در حوزه‌ی تجاری‌سازی محصولات شرکت‌ها در پارک‌های کشور فعالیت مؤثری داشته است.
دکتر قوام درخصوص اهداف برگزاری این جشنواره گفت: شناسایی ایده‌های برتر و معرفی آن‌ها به سرمایه‌گذاران برای جهت‌دهی به ایده‌ها، تبدیل دانش به ثروت و تقویت و بارور کردن بنیه‌ی دانش در زمینه‌ی کارآفرینی، از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره است.
رییس پارک علم و فن‌آوری استان کرمان با اشاره به این‌که برگزاری کارگاه‌های آموزشی با محوریت بازاریابی فن‌آوری‌های پیش‌رفته و نمایشگاه جانبی معرفی فن‌آوری‌های پیش‌رفته گفت: ترویج فرهنگ پسندیده‌ی وقف فن‌آوری، از دیگر مواردی است که در این جشنواره با برگزاری کارگاه آموزشی در خصوص ارتقای فرهنگ وقف فن‌آوری مطرح می‌شود.
وی افزود: در سال 94 شرکت‌های مستقر در پارک علم و فن‌آوری استان کرمان، 66.7 درصد از کل صادرات محصولات دانش‌بنیان پارک‌های علم و فن‌آوری کشور را به خود اختصاص داده‌اند.
دکتر قوام در این دیدار از تأسیس صندوق پژوهش و فن‌آوری استان کرمان و راه‌اندازی دفتر مالکیت فکری و معنوی در پارک علم و فن‌آوری استان کرمان خبر داد و این دو رویداد را در رشد و توسعه‌ی استان کرمان تأثیرگذار دانست.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *