امروز : پنج شنبه 8 تير 1396 / 08:15
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان؛

با کلیات اجرای 100 میلیارد تومان پروژه‌ی عمرانی توسط جهاد نصر موافقت شد

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، امشب با حضور رییس و سایر اعضای شورا و شهردار کرمان برگزار شد.زمان انتشار :
چهارشنبه 10 آذر 1395 | 22:03
 شماره خبر :
950965

هفتم و هشتم بهمن‌ماه؛

جشنواره‌ی تجاری‌سازی فن‌آوری‌های پیش‌رفته برگزار می‌شود

 جشنواره‌ی تجاری‌سازی فن‌آوری‌های پیش‌رفته برگزار می‌شود
استاندار کرمان گفت: برگزاری جشنواره‌ی تجاری‌سازی فن‌آوری‌های پیش‌رفته، از اهمیت بالایی برخوردار است.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، علی‌رضا رزم‌حسینی در نشست با رییس پارک علم و فن‌آوری استان کرمان برگزاری این جشنواره را در توسعه‌ی تجاری‌سازی فن‌آوری‌های پیش‌رفته‌ی استان مهم دانست و گفت: حضور سایر دستگاه‌های استان در این جشنواره، در توسعه‌ی اقتصاد مقاومتی مؤثر خواهد بود.
رییس پارک علم و فن‌آوری استان کرمان نیز در این نشست گفت: تجاری‌سازی فن‌آوری‌های پیش‌رفته، جزء وظایف اصلی پارک‌های علم و فن‌آوری است.
دکتر قوام از برگزاری جشنواره‌ی تجاری‌سازی فن‌آوری‌های پیش‌رفته در هفتم و هشتم بهمن‌ماه از سوی پارک علم و فن‌آوری در جزیره‌ی مرجانی کیش و با حضور جمعی از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی خبر داد.
وی هم‌چنین بیان کرد: پارک علم و فن‌آوری استان کرمان از سال گذشته با افتتاح مرکز مبادلات تجاری فن‌آوری پیش‌رفته و برگزاری جشنواره‌های تجاری‌سازی در حوزه‌ی تجاری‌سازی محصولات شرکت‌ها در پارک‌های کشور فعالیت مؤثری داشته است.
دکتر قوام درخصوص اهداف برگزاری این جشنواره گفت: شناسایی ایده‌های برتر و معرفی آن‌ها به سرمایه‌گذاران برای جهت‌دهی به ایده‌ها، تبدیل دانش به ثروت و تقویت و بارور کردن بنیه‌ی دانش در زمینه‌ی کارآفرینی، از مهم ترین اهداف برگزاری این جشنواره است.
رییس پارک علم و فن‌آوری استان کرمان با اشاره به این‌که برگزاری کارگاه‌های آموزشی با محوریت بازاریابی فن‌آوری‌های پیش‌رفته و نمایشگاه جانبی معرفی فن‌آوری‌های پیش‌رفته گفت: ترویج فرهنگ پسندیده‌ی وقف فن‌آوری، از دیگر مواردی است که در این جشنواره با برگزاری کارگاه آموزشی در خصوص ارتقای فرهنگ وقف فن‌آوری مطرح می‌شود.
وی افزود: در سال 94 شرکت‌های مستقر در پارک علم و فن‌آوری استان کرمان، 66.7 درصد از کل صادرات محصولات دانش‌بنیان پارک‌های علم و فن‌آوری کشور را به خود اختصاص داده‌اند.
دکتر قوام در این دیدار از تأسیس صندوق پژوهش و فن‌آوری استان کرمان و راه‌اندازی دفتر مالکیت فکری و معنوی در پارک علم و فن‌آوری استان کرمان خبر داد و این دو رویداد را در رشد و توسعه‌ی استان کرمان تأثیرگذار دانست.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *