امروز : دوشنبه 5 تير 1396 / 19:57
نظر و پیشنهاد

امام صادق علیه السلام:هر گاه بنده فراوان استغفار کند، نامه عملش در حالی بالا رود که می درخشد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
دوشنبه 17 آبان 1395 | 09:04
 شماره خبر :
950899

برای نخستین‌بار در کرمان انجام می‌گیرد؛

برگزاری دوره‌ی استعدادسنجی فوتبال مطابق با استانداردهای جهانی

 برگزاری دوره‌ی استعدادسنجی فوتبال مطابق با استانداردهای جهانی
رییس هیأت فوتبال شهرستان کرمان، از برگزاری دوره‌ی استعدادسنجی فوتبال با روش کاملأ علمی و مطابق با استانداردهای جهانی خبر داد.
 

رضا شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار کرمان‌شهرآن‌لاین، گفت: این دوره‌ی آموزشی سه ماه به طول می‌انجامد و پس از آن نتایج آزمایشات و تمرین‌ها را به والدین اعلام خواهیم کرد.
وی با بیان این‌که نوجوانان و جوانان 7 تا 14 سال می‌توانند در این دوره‌ی آموزشی و استعدادسنجی شرکت کنند، گفت: این دوره زیر نظر «امیر جعفری» طراح و مسئول اجرای توسعه‌ی ورزش و هم‌چنین دکتر «نیک‌نفس» متخصص طراحی و زمان‌بندی تمرین و عضو انجمن آکادمی سلامت جسمانی آمریکا برگزار می‌شود.
امیر جعفری طراح و مسئول اجرای توسعه‌ی ورزش و مدرس دانشگاه نیز در این خصوص گفت: روال سابق استعدادسنجی فوتبال، اعتبار علمی ندارد و از این‌رو این روش برای نخستین‌بار در استان و شاید حتی برای نخستین‌بار در کشور، به‌صورت کاملأ علمی و مدرن برگزار می‌شود.
این مدرس دانشگاه با بیان این‌که در این دوره، سه فاکتور مهارت، شاخص جسمانی و تیپ بدنی مدنظر است، افزود: در گذشته شاخص مهارت به‌صورت دیداری توسط مربیان اندازه‌گیری می‌شد، اما اینک با روش کاملأ علمی و بر اساس معیارهای خاصی اندازه‌گیری می‌شود.
وی ادامه داد: علاوه بر این، هر هفته یک جلسه تمرین بدن‌سازی متناسب با سن شرکت‌کنندگان برگزار می‌شود و در پایان هر ماه یک تست آمادگی جسمانی و در نهایت در پایان سه ماه دو تست مهارت از شرکت‌کنندگان گرفته می‌شود.
جعفری اظهار داشت: تست تیپ بدنی و تست ساختار قامتی نیز از جمله موارد مورد تأکید در این طرح است.
وی خاطرنشان کرد: در پایان سه ماه با اعتبار حدود 80 تا 90 درصد می‌توانیم قابلیت و استعداد هر شرکت‌کننده را مشخص کنیم.
جعفری یادآور شد: کسانی که از نظر هیأت فوتبال شهرستان کرمان، مستعد، تشخیص داده شوند، به کانون‌های آموزشی این هیأت راه می‌یابند و پس از آن وارد آکادمی خواهند شد.
شهلا پورامیری

[object Object]
لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *