امروز : دوشنبه 5 تير 1396 / 20:03
نظر و پیشنهاد

امام علی علیه السلام: عفّت، نفس را مصون مى دارد و آن را از پستیها دور نگه مى دارد.

رییس پلیس آگاهی استان کرمان:

کشفیات قاچاق 42 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است

رییس پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان گفت: کشفیات قاچاق درسه ماهه‌ی نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد افزایش داشته است.

استاندار کرمان:

کارشناسان میراث فرهنگی برای بررسی خانه شهر به کرمان می‌آیند

استاندار کرمان گفت: در گفت‌وگو با معاون سازمان میراث فرهنگی کشور مقرر شد،کارشناسان برجسته‌ی میراث فرهنگی کشور برای بررسی جنبه‌های میراثی ملموس و غیرملموس خانه‌ شهر به کرمان سفر کنند.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس گفت: دشمن از موشک‌های ما می‌ترسد، زیرا می‌داند جمهوری اسلامی ایران انبارهایی از این موشک‌ها دارد.

در نشست عمومی شورا؛

بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد

در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بودجه‌ی سال آینده‌ی شهرداری کرمان 650 میلیارد تومان مصوب شد.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
شنبه 17 مهر 1395 | 09:35
 شماره خبر :
9507130

در کرمان برگزار می‌شود؛

اجلاس هیات رییسه‌ی کمیسیون جوانان اتحادیه‌ی جهانی کوه‌نوردی

 اجلاس هیات رییسه‌ی کمیسیون جوانان اتحادیه‌ی جهانی کوه‌نوردی
عضو هیات رییسه فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی گفت: مجمع عمومی و اجلاس هیات رییسه‌ی کمیسیون جوانان اتحادیه جهانی کوه‌نوردی، روز شنبه 17 مهرماه با حضور مهمانان داخلی و خارجی در کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، محمود هاشمی افزود: این مجمع عمومی با حضور اعضای خود از آلمان، اسپانیا، ایران و آذربایجان برای انتخاب رییس و نایب‌رییس جدید این کمیسیون با نامزدهایی از ایران و انگلستان برگزار خواهد شد.
وی با بیان این‌که دو فعال دیگر کوه‌نوردی از کشورهای هند و کانادا نیز درخواست عضویت در هیات رییسه‌ی این کمیسیون را دارند که در این مجمع برای عضویت آن‌ها تصمیم‌گیری خواهد شد، خاطرنشان کرد: هم‌چنین میزبانی برگزاری پنج کمپ جوانان در کشورهای ایتالیا، فرانسه، گرجستان، ایران و آمریکا که قبلأ تصویب شده بود نیز، در این جلسه بررسی می‌شود.
عضو هیات رییسه‌ی فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی گفت: هم‌چنین برنامه‌ی صعود به یکی از قلل استان کرمان نیز برای اعضای هیات رییسه‌ی این کمیسیون در نظر گرفته شده تا ضمن بازدید از منطقه‌ی مورد نظر، بتوانیم میزبانی رقابت‌های جهانی را دریافت کنیم.


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *