امروز : جمعه 6 اسفند 1395 / 00:11
نظر و پیشنهاد

امام صادق علیه السلام:هر گاه بنده فراوان استغفار کند، نامه عملش در حالی بالا رود که می درخشد.

شهردار کرمان خبر داد:

ساخت 20 بوستان در شهر کرمان با کم‌ترین هزینه

شهردار کرمان گفت: 20 بوستان در شهر کرمان در دست ساخت است.

در محور کرمان- ماهان؛

7 کشته در اثر تصادف پراید با کامیون

تصادف خودروی سواری با کامیون در محور کرمان - ماهان هفت نفر را به کام مرگ کشاند.

شهردار کرمان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان:

رسانه‌ها نقش مردم در مشارکت شهری را پررنگ کنند

شهردار کرمان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در افزایش مشارکت مردم در اداره‌ی امور شهر دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

نمایشگاه خانه‌ی مطبوعات، حلقه‌ی واسط رسانه‌ها و مردم است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان: نمایشگاه خانه‌ی مطبوعات، حلقه‌ی واسطی قوی بین رسانه‌ها و مردم است و موجب نزدیکی بیش‌تر آن‌ها خواهد شد

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
شنبه 16 شهريور 1392 | 11:25
 شماره خبر :
9206139

افتتاح آکادمی پینت بال در کرمان

افتتاح آکادمی پینت بال  در کرمان
آکادمی پینت بال کرمان با نام باشگاه «اسنایپر» در مجموعه‌ی فرهنگی و ورزشی شهید «باهنر» کرمان، افتتاح شد.
 به گزارش کرنا، مسئول کمیته‌ی پینت بال هیات ورزش‌های همگانی استان کرمان، در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان و ورزش‌کاران، برگزار شد؛ گفت: ورزش پینت بال برای نخستین بار در سال 1381 وارد ایران شد و در سال 1383 این رشته‌ی ورزشی در کرمان نیز رواج یافت.
عرب‌نژاد افزود: ورزش پینت بال تا سال 1388 در مجموعه‌ی فرهنگی و ورزشی شهید باهنر کرمان فعال بود؛ اما پس از آن، تعطیل شد و یک سایت دیگر در جاده‌ی هفت باغ، برای این رشته‌ی ورزشی راه اندازی گردید.
وی ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این آکادمی گفت:  این مجموعه، استاندارد و با داشتن امکانات مناسب، در ایران بی‌نظیر است.
 وی ابراز امیدواری کرد با راه اندازی این مجموعه و آکادمی، بتوانیم میزبان رقابت‌های قهرمانی کشور باشیم.
مدیر آکادمی پینت بال کرمان نیز گفت: در فروردین ماه سال جاری، زمین این مجموعه را از سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کرمان تحویل گرفتیم و عملیات احداث آن را آغاز کردیم.
وحید شبانی با بیان این که عملیات احداث فاز نخست این مجموعه، شش ماه به طول انجامید؛ گفت: فاز نخست این مجموعه که امروز افتتاح شد؛ شامل امکانات مربوط به برگزاری مسابقات است.
وی با اشاره به این که برای احداث فاز نخست این مجموعه، 35 میلیون ریال هزینه شده است؛ گفت: این آکادمی مطابق با استانداردهای روز جهانی، احداث شده است و کرمان، آمادگی میزبانی رقابت‌های قهرمانی کشور و حتی بین‌المللی پینت بال را دارد.
شبانی، اظهار داشت: فازهای دوم و سوم این مجموعه نیز تا پایان سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
 در ادامه کاپیتان تیم ملی پینت بال داتیس ایران نیز طی سخنانی گفت: پینت بال ایران می‌تواند در نخستین حضور خود در جام جهانی  پینت‌بال، جزو پنج تیم برتر جهان باشد.
بابک اسماعیلی، با اشاره به  برگزاری  رقابت‌های جهانی پینت بال در سال جاری، به میزبانی  کشور فرانسه، گفت: تیم ایران تاکنون چهار بار عنوان قهرمانی آسیا را کسب کرده است و می‌تواند در جهان نیز توانایی‌های خود را نشان دهد.
وی اظهار داشت: این مجموعه، یکی از بهترین زمین‌ها و مجموعه‌های اختصاصی پینت بال در کرمان  است که در کشور بی‌نظیر است و در دنیا نیز جزو بهترین‌ها محسوب می‌شود. گفتنی است در پایان این مراسم، تیم‌های ملی «داتیس ایران» و «تورنادو کرمان»  در دیداری دوستانه با یک‌دیگر به رقابت پرداختند.
شهلا پورامیری


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *