امروز : سه شنبه 5 خرداد 1394 / 09:54
نظر و پیشنهاد

امام على(علیه‌السلام): پاداش آخرت، رنج و سختی دنیا را از یاد می برد

اجرای پروژه‌ی بام کرمان نهایی شد

عصر امروز طی جلسه‌ای با حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی و مسئولان مربوط در دفتر استاندار کرمان، اجرای پروژه‌ی «بام کرمان» نهایی و مقرر شد اجرای جاده‌ی دست‌رسی به «بام کرمان» نیمه‌ی شعبان به‌طور رسمی آغاز شود.

تفاهم‌نامه‌ی هم‌کاری بین شهرداری کرمان و بانک شهر منعقد شد

برای تأمین منابع مالی، تفاهم‌نامه‌ی هم‌کاری بین شهرداری کرمان و بانک شهر منعقد شد.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران:

صلح‌جوتر و مصلح‌تر از نظام جمهوری اسلامی، در دنیا وجود ندارد

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: امروز به غیر از جمهوری اسلامی، هیچ کشوری به شکل حقیقی و راستین در تقابل با داعش قرار ندارد.

دادستان کرمان:

اعضای یک باند رباخوار در کرمان دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: اعضای باندی که در قالب معاملات خودرو و دایرکردن نمایشگاه اتومبیل، اقدام به دریافت ربا می‌کردند، دستگیر و روانه‌ی زندان شدند.

در نشست شورای شهر کرمان تأکید شد؛

روند کنترل نقشه‌ها به‌وسیله‌ی سازمان نظام مهندسی ساختمان اصلاح شود

در نشست شب گذشته‌ی شورای اسلامی شهر کرمان موضوع کنترل نقشه‌های معمای و سازه‌ای توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان بررسی شد و اصلاح این روند مورد تصویب قرار گرفت.زمان انتشار :
يکشنبه 15 آبان 1390 | 12:22
 شماره خبر :
9008160

بخش سنگ شکن کلیه در بیمارستان باهنر راه اندازی می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان، از راه‌اندازی بخش «سنگ‌شکن کلیه» در بیمارستان «شهید باهنر» کرمان تا دهه‌ی فجر سال جاری خبر داد.

به گزارش کرنا، عبدالرضا صباحی‌نژاد صبح امروز در حاشیه‌ی افتتاح بخش «اورلوژی» بیمارستان «شهید باهنر» کرمان گفت: برای تغییر کاربری ساختمان بخش «سنگ شکن کلیه»، به 100 میلیون تومان اعتبار نیاز است.
وی با بیان این‌که برای خرید دستگاه «سنگ‌شکن» 750 میلیون تومان هزینه شده است، گفت: دستگاه «سنگ‌شکن» در حال حاضر خریداری شده است و عملیات تغییر کاربری ساختمان آن نیز در حال انجام است.
وی راه‌اندازی بخش «سنگ‌شکن» در بیمارستان «شهید باهنر» را ضروری دانست و گفت: با راه‌اندازی این بخش، توانایی پاسخگویی به نیازهای بیماران جنوب کشور را داریم.
شهلا پورامیری


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *