امروز : دوشنبه 9 اسفند 1395 / 19:16
نظر و پیشنهاد

امام صادق علیه السلام:هر گاه بنده فراوان استغفار کند، نامه عملش در حالی بالا رود که می درخشد.

به دستور شهردار کرمان؛

کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری کرمان راه‌اندازی شد

بنا به پیشنهاد مشاور گردشگری شهردار و به دستور شهردار کرمان، کارگروه گردشگری و تسهیلات سفر شهرداری کرمان با دبیرخانه‌‌ای مستقل فعالیت خود را آغاز کرد.

شهردار کرمان در نشست عمومی شورا خبر داد:

انتخاب المان میدان آزادی از بین 90 اثر ارسال شده

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان با حضور رییس و سایر اعضای شورا و شهردار کرمان برگزار شد.

رییس دادگستری استان کرمان:

برای ارتباط با مردم، به ظرفیت‌های رسانه‌ای نیاز داریم

یدالله موحد گفت: مردم باید دستگاه قضایی را در مقابله با همه‌ی ناهنجاری‌های اجتماعی کمک کنند و لازمه‌ی این همکاری و مشارکت برقراری ارتباط با بدنه‌ی جامعه است که این هم بدون همراهی رسانه‌ها شدنی نیست.

حجه السلام والمسلمین توکلی:

تکثر مطبوعات در این سطح را تهدید می دانم نه فرصت

حجه السلام والمسلمین توکلی گفت: تعداد بالای مطبوعات در استان می‌تواند به ایجاد رقابت مخرب منجر شده و سبب شود مطبوعات برای جذب مخاطب، حاضر به انتشار هر مطلبی، شوند.

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان مطرح کرد:

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در تقاطع‌های غیرهم‌سطح شهر کرمان

جانشین مدیر پروژه‌های خاتم در شهر کرمان گفت: از 389 نفر نیرویی که به‌وسیله‌ی قرارگاه خاتم در کرمان به کار گرفته شده‌اند، فقط پنج نفر غیربومی هستند.زمان انتشار :
شنبه 1 آبان 1389 | 12:04
 شماره خبر :
89084

درخشش اسب‌های کرمانی در مسابقات کشوری اسب اصیل

مسابقه‌ی زیبایی اسب اصیل در کرمان، با شرکت 180 رأس اسب اصیل از سراسر کشور برگزار شد.
به گزارش کرنا، در این مسابقه که روزهای 29 و 30 مهرماه سال جاری در باشگاه سوارکاری رشیدفرخی کرمان برگزار شد، دو نوع اسب نژاد عرب خالص با خون ایرانی و عرب خالص با خون وارداتی شرکت داشتند.
این مسابقات در 26 گروه انجام شد و داوری این مسابقات را سه داور بین‌المللی از کشور انگلستان بر عهده داشتند.
بر اساس این گزارش، 135 رأس اسب اصیل از استان کرمان و 45 رأس اسب اصیل از سراسر کشور در این مسابقات شرکت کردند.
در گروه اسب‌های مادیان بزرگ‌سال اسب «شیرین» به مالکیت «حسین بالود» از رفسنجان اول و اسب «رزیتا» به مالکیت «امیرحسین انتظاری» از کرمان دوم شدند.

در گروه اسب‌های مادیان گروه سنی یک تا سه سال، اسب «کارون شریف» به مالکیت «علی‌رضا شریف» از سیرجان و اسب «قره‌گل» به مالکیت «علی بقایی» از میبد یزد به ترتیب اول و دوم شدند.
در گروه نریان‌های یک تا سه ساله اسب «فیصل‌شاه» به مالکیت «وحید مسلمیان» از رفسنجان و اسب وارداتی از کشور امارات به نام «کرار» به مالکیت «علی‌رضا شریف» از سیرجان به ترتیب مقام‌های  اول و دوم را از آن خود کردند.
در گروه اسب‌های بزرگ‌سال نریان، اسب «سرور» به مالکیت «رضا هرندی» از رفسنجان و اسب «ذوالفقار میریزد» به مالکیت «ضیا وکیل‌السادات» از یزد نیز به ترتیب حائز رتبه‌های اول و دوم شدند.
هم‌چنین در گروه قهرمان قهرمانان از میان اسب‌های نریان بزرگ‌سال، اسب «رستم میریزد» به مالکیت «ضیا وکیل‌السادات» از یزد قهرمان و اسب «‌الشجاع» از مرکز پرورش اسب علیای کرمان نایب قهرمان شد.
در گروه اسب‌های جوان نیز اسب «فربد» به مالکیت «محمدهادی خاندان» از کرمان قهرمان شد و اسب «قانای تفت» به مالکیت «علی دهقان» و «علی‌رضا ابوطالبی» از یزد نایب قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد.
هم‌چنین در گروه مادیان‌های جوان خالص ایرانی مقام قهرمانی از آن اسب «کلارا نوق» به مالکیت «هاشمی» از نوق شد و مادیان «فدک بانو صدر» به مالکیت «نعمت‌الله یزدی» از کرمان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.
در گروه مادیان‌های بزرگ‌سال نیز مادیان «چریس» متعلق به «روشنک خدابنده‌لو» از تهران قهرمان و مادیان ذیتا نوق متعلق به «هاشمی» از نوق نیز نایب قهرمان شد.
شهلا پورامیری


لطفاً نظر خود را درباره این مطلب بنویسید:
نام :


پست الکترونیکی :


نظر شما : *