یک شنبه 6 خرداد 1397
نسخه آزمایشی
  • جامعه
  • شماره خبر: 9605267
  • 20 شهریور 1396
  • 12:40
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
کنگره‌ی بین‌المللی حقوق ایران برگزار می‌شود

در آبان‌ماه؛

کنگره‌ی بین‌المللی حقوق ایران برگزار می‌شود

نخستین کنگره‌ی بین‌المللی حقوق ایران با رویکرد نظارت حقوقی و حقوق شهروندی، آبان‌ماه برگزار می‌شود.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین به نقل از روابط‌عمومی استانداری کرمان، این کنگره با هدف تقویت نظارت و اجرای قوانین در راستای توانمندسازی و ارتقای کارآمدی دستگاه‌های اجرایی در زمینه‌ی حقوقی برگزار می‌شود.

این کنگره هم‌چنین با معرفی آخرین نظریه‌ها و دست‌آوردهای علمی و تبادل دیدگاه‌ها، با حمایت دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور شوم و چهارم آبان‌ماه سال‌جاری در محل برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

این رویداد با نگاه کاملأ تخصصی و کاربردی نسبت به معضلات حقوقی با برگزاری تعداد زیادی پنل، نشست‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی و ارائه‌ی مقالات توسط نخبگان این عرصه در سالن‌های جانبی برج میلاد، با موضوعات مختلفی در حوزه‌ی حقوق بین‌الملل، حقوق شهروندی، حقوق مدنی، حقوق جزاء و... همراه با اعطای گواهی‌نامه‌های تخصصی و معتبر مرتبط، در بخش‌های مختلف برنامه‌ریزی شده است.

از دیگر برنامه‌های این رویداد می‌توان به برگزاری بخشی متمایز جهت ارائه‌ی دست‌آوردهای موسسات حقوقی که فرصت مغتنمی برای به نمایش گذاشتن این دست‌آوردها وتوانمندی‌هاست، اشاره کرد.

این کنگره به‌صورت دوره‌ای در 5 سال متوالی تا سال 1401 برنامه‌ریزی شده که در هریک از دوره‌ها یکی از موضوعات تخصصی حقوق به‌عنوان محور اصلی خواهد بود.

در مراسم افتتاحیه‌ی این دوره، محورهای دوره‌های آتی در محضر حقوق‌دانان و مقامات ملی و اصحاب رسانه، اعلام خواهد شد.

0