یک شنبه 31 تیر 1403
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9611705
  • 13 تیر 1403
  • 12:28
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
پیگیری سریع‌ برای رفع معارض پروژه تقاطع غیرهمسطح «حاج‌یونس زنگی‌آبادی»

شهردار کرمان تاکید کرد:

پیگیری سریع‌ برای رفع معارض پروژه تقاطع غیرهمسطح «حاج‌یونس زنگی‌آبادی»

شهردار کرمان، بر پیگیری هرچه سریع‌تر برای رفع معارض پروژه تقاطع غیرهمسطح «حاج‌یونس زنگی‌آبادی»، در سه‌راهی شرف‌آباد تأکید کرد.

به گزارش کرنا، محسن تویسرکانی، صبح امروز در نشست با عباس حسن‌زاده، مدیرعامل شرکت «جهاد نصر کرمان»، جواد کریمی، مدیرعامل شرکت «محورگستر»، و مدیران و کارشناسان اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح «حاج‌یونس زنگی‌آبادی» که در کارگاه پروژه مذکور، برگزار شد، درخصوص جنبه‌های مختلف همکاری برای اجرای طبق برنامه این پروژه، مواردی را مطرح کرد. 

وی پرداخت مطالبات پیمانکار پروژه «حاج‌یونس زنگی‌آبادی» و آسفالت شهر کرمان را از طریق تهاتر با زمین، کارساز دانست و افزود: روند واگذاری زمین براساس مزایده عمومی است و از آنجاکه این پیمانکار، دولتی نیست، باید در مزایده شرکت کند و کار به‌گونهای پیش برود که مردم معطل نشوند.  

تویسرکانی، ضمن ابراز رضایت از سرعت انجام پروژه‌ها در شهر، یادآورشد: طبق موارد تعریف‌شده، کار را آغاز کردیم و کارهای انجام‌شده در پروژه «حاج‌یونس زنگی‌آبادی» را هر دوهفته یک‌بار، رصد خواهیم کرد.

وی در مورد تأمین قیر موردنیاز آسفالت معابر شهر نیز گفت: در این خصوص مقرر شده خرید قیر از طریق «ال.سی» با هماهنگی امور مالی باشد و در جلسه آینده در مورد آن تصمیمگیری شود.

در ادامه، پیمانکار پروژه، خواستار تأمین نقدینگی پروژه از طریق مزایده و پیگیری برای رفع معارض به‌خصوص جابه‌جایی تیرهای برق شد که شهردار‌ کرمان، عوامل اجرایی را برای جابه‌جایی سریع تیرهای برق معارض پروژه تقاطع غیرهمسطح «حاج‌یونس زنگی‌آبادی»، موظف کرد.

گفتنی است، در این جلسه مقرر شد پیمانکار پروژه تقاطع غیرهمسطح «حاج‌یونس زنگی آبادی» در سه‌راهی شرف‌آباد، در مورد نصب تقویم روزشمار اجرا و پایان عملیات عمرانی در مدت‌زمان مشخص ۲۰۰ روز، اقدام کند؛ همچنین شرکت «محورگستر» برنامه رصد عملیات اجرایی دوهفته‌ای را با برآورد هشت درصد پیشرفت فیزیکی رصد کند و اجرای کار هر دو هفته یک‌بار مورد ارزیابی قرار گیرد.

0