دوشنبه 21 آبان 1397
نسخه آزمایشی
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9607157
  • 14 مهر 1397
  • 10:26
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
پیام شهردار کرمان به مناسبت هفتۀ نیروی انتظامی

پیام شهردار کرمان به مناسبت هفتۀ نیروی انتظامی

شهردار کرمان طی پیامی به مناسبت هفتۀ نیروی انتظامی، این هفته را زمان مناسبی برای شگرگزاری از نعمت امنیت دانست.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، متن پیام سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان، به شرح زیر است:

بسمه تعالی

هفتۀ نیروی انتظامی، موسم یادآوری و گرامی‌داشت ایثارگری‌ها و رشادت‌های دلاورمردان و شیرزنان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است. فصل قدردانی از کارگزارن غیرتمند نظم و امنیت جامعه.

هفتۀ نیروی انتظامی، زمان مناسبی برای شکرگزاری نعمت و موهبت امنیت است که گه‌گاه از وجود آن غافلیم.

سطح بالای امنیت و آرامشی که در جای‌جای استان پهناورمان حکم‌فرماست، آن‌هم در یکی از ناامن‌ترین مناطق این کره خاکی، مرهون همت و غیرت مثال‌زدنی برادران و خواهران دلاورمان در نیروی انتظامی است.

هفتۀ نیروی انتظامی، زمان مناسبی است که برای سلامتی و عزت تک‌تک نگاهبانان هوشیار و بیدار جامعه، برای فرزندان غیور و همیشه بیدارمان در نیروی انتظامی، از صمیم قلب دعا کنیم، دست‌شان را به گرمی بفشاریم و بگوییم می‌دانیم که حفظ امنیت کرمان ما، در گرو آن است که این بزرگوران از امنیت و آسایش خودشان، از آرامش و آسایش خانواده‌های بزرگوارشان، بلندنظرانه دریغ کنند.

می‌دانیم که برقراری نظم و آرامش در شهر بزرگ کرمان و در پهناورترین استان کشور، کار ساده‌ای نیست. می‌دانیم که این بزرگ‌مردان مرزهای خانواده‌هاشان را به اندازۀ شهر کرمان و به اندازۀ استان پهناور کرمان، بزرگ و پهناور تعریف کرده و به همۀ ما کرمانی‌ها، به چشم خواهران و برادران و فرزندان‌شان نگاه می‌کنند، که چنین دلاورانه و غیرتمندانه، از حریم این آب و خاک نگاهبانی می‌کنند.

قدردانی از برادران و خواهران عزیزمان و ارج نهادن به مأموریت بزرگی که در نیروی انتظامی به عهده دارند، به هیچ عنوان کار ساده‌ای نیست و از عهده و توان ما شهروندان خارج است.

اجرشان با پروردگار

سیدمهران عالم‌زاده

شهردار کرمان

مهرماه نودوهفت

15.6062