جمعه 4 اسفند 1396
نسخه آزمایشی
  • اقتصاد
  • شماره خبر: 9605248
  • 19 شهریور 1396
  • 17:06
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
پنجمین جشنواره‌ی گردو برگزار شد

هم‌زمان با عید سعید غدیرخم،

پنجمین جشنواره‌ی گردو برگزار شد

پنجمین جشنواره‌ی گردو شهرستان بافت، همزمان با عید سعید غدیرخم در پارک ساحلی شهر بافت برگزار شد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، پنجمین جشنواره‌ی گردو شهرستان بافت، همزمان با عید سعید غدیرخم در پارک ساحلی شهر بافت با حضور  محمدجواد فدایی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان و نصرالله گرامی مشاور عالی استاندار کرمان به نمایندگی از استاندار کرمان، نماینده مردم شهرستان های بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

فرماندار بافت در این آیین با اشاره به این‌که شهرستان بافت دارای فرهیختگان و مفاخر زیادی است، گفت: علیرغم اینکه سرداران سرافرازی همچون سردار سلیمانی متولد شهرستان بافت است اما معتقدیم که سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی فقط متعلق به بافت نیست بلکه ایشان متعلق به جهان اسلام است.

فتحعلی حمزه جواران افزود: استاندار کرمان در حوزه‌ی اقتصاد مقاومتی در سطح کشور بسیار خوب عمل کرده و جزو استانداران پیشرو در این حوزه است.

وی بیان کرد: امید می‌رود با مدیریت جهادی و الگوی مثلث توسعه اقتصادی که از ابتکارات استاندار کرمان به شمار می رود، بتوانیم اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب اسلامی را محقق کرده و توسعه‌ی استان کرمان و در کنار آن توسعه‌ی کشور را رقم بزنیم.

فرماندار بافت با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان بافت از مردم دعوت کرد تا از این مناطق دیدن کنند.

در حاشیه‌ی این جشنواره، نمایشگاه هایی برای معرفی آخرین دستاوردهای صنایع تبدیلی محصول گردو و همچنین معرفی جاذبه‌های گردشگری برگزار شد.

15.6207