یک شنبه 19 آذر 1402
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9610980
  • 20 آبان 1402
  • 20:08
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
هماهنگی بین‌سازمانی برای برگزاری مراسم چهارمین سالگرد شهادت «سردار دل‌ها»

شهردار کرمان خبر داد:

هماهنگی بین‌سازمانی برای برگزاری مراسم چهارمین سالگرد شهادت «سردار دل‌ها»

شهردار کرمان از آمادگی و هماهنگی‌ لازم بین اداره‌ها و سازمان‌های مرتبط با برگزاری مراسم چهارمین سالگرد شهادت «سردار سلیمانی» خبر داد.

به گزارش کرنا، سعید شعرباف، در حاشیه برگزاری نشست بررسی پروژه‌های مرتبط با برگزاری مراسم چهارمین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، با یادآوری زمان دوماهه باقی‌مانده به سالگرد شهادت سپهبد «حاج‌قاسم سلیمانی»، گفت: سازمان‌های خدمت‌رسان در مراسم یادشده، مانند شهرداری، استانداری، فرمانداری، میراث فرهنگی، برق، آب و گاز، برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این مراسم، ضمن برگزاری جلسات مشورتی، مکرر از محدودۀ برگزاری این مراسم بازدید می‌کنند.

وی، در در این نشست که در سالن سادات شهرداری کرمان برگزار شد، از تداوم برگزاری این جلسات برای بررسی آخرین مصوبات کمیته عمرانی مکتب شهید سلیمانی خبر داد و افزود: مسئولیت‌های شهرداری و بقیه ارگان‌ها نیز رصد می‌شود تا مراسم سالگرد امسال به‌خوبی برگزار شود.

شهردار کرمان ادامه داد: خوشبختانه بخش قابل توجهی از وظایف و تعهداتی که شهرداری کرمان در این خصوص دارد، در محدودۀ گلزار شهداست، که اجرای آن آغاز شده و در زمان مشخص به پایان خواهد رسید.

شعرباف، تلاش شهرداری کرمان برای تأمین پارکینگ را یادآور شد و افزود: اجرای جدول‌گذاری، سرویس بهداشتی، تبلیغات، ساخت موکب‌ در مسیرهای ورودی، فضاسازی و تهیه طرح ترافیک گلزار شهدا، از وظایف دیگری است که شهرداری کرمان بر عهده دارد.

وی بیان کرد: همزمان دستگاه‌های خدمت‌رسان دیگر هم در حال کار و همکاری با شهرداری کرمان هستند.

0