یک شنبه 1 بهمن 1396
نسخه آزمایشی
  • جامعه
  • شماره خبر: 9605269
  • 20 شهریور 1396
  • 12:54
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
نبود نظام سنجش عملکرد، مشکل عمده‌ی دستگاه‌های فرهنگی

در نشست مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری با فرمانده سپاه ثارالله بیان شد:

نبود نظام سنجش عملکرد، مشکل عمده‌ی دستگاه‌های فرهنگی

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: ملاک‌ عمل همه‌ی ما فرمان رهبر معظم انقلاب درخصوص تحقق اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، خلیل همایی در دیدار با فرمانده سپاه ثارالله استان با بیان این‌که باید امنیت لازم که بستر تحقق این نوع از اقتصاد است، تامین شود، گفت: تمام دستگاه‌های امنیتی و انتظامی استان این مهم را با جدیت دنبال می‌کنند.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری با بیان این‌که براساس بررسی‌ها، 74 درصد از ناامنی‌های اجتماعی مانند قتل به‌خصوص در جنوب استان، منشأ فرهنگی داشته است، گفت: دستگاه‌های فرهنگی باید مسئولیت خود را پذیرفته و با انجام اقدامات مؤثر، سهم خود را در جهت کاهش ناامنی‌های اجتماعی به انجام برسانند.

همایی ادامه داد: عدم هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی و هم‌چنین نبود نظام سنجش عملکرد از مهم‌ترین مشکلاتی است که دستگاه‌های فرهنگی دارند و این نقص‌ها باعث عدم موفقیت آن‌ها به‌ویژه در حل معضلات فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی شده و در نهایت این دستگاه‌های امنیتی هستند که بار مشکلات دستگاه‌های فرهنگی را به‌دوش می‌کشند.

سردار ابوحمزه، فرمانده سپاه ثارالله نیز در این نشست، تعامل و ارتباط با سایر مدیران استان را از محورهای کاری خود دانست و گفت: این مهم همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده است.

وی با بیان این‌که احساس امنیت از خود امنیت مهم‌تر است، تأکید کرد: باید برای ارتقای سطح امنیت و احساس امنیت در مناطق مختلف استان برنامه داشته باشیم تا احساس ناامنی در جامعه به حداقل برسد.

فرمانده سپاه ثارالله مقابله با تهدید نرم در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی را از موضوعات مهم امنیتی دانست و گفت: باید برای مقابله با این تهدیدها، فرهنگ اسلامی و نبوی را به معنای واقعی کلمه و با شاخص‌سازی در جامعه پیاده کنیم که این مهم در کاهش معضلات و آسیب‌های اجتماعی مؤثر است.

15.6469