دوشنبه 16 تیر 1399
  • جامعه
  • شماره خبر: 9605898
  • 27 آذر 1396
  • 12:47
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
نام‌نویسی بیست‌ونهمین جشنواره‌ی امتنان تا 25 دی‌ماه ادامه دارد

نام‌نویسی بیست‌ونهمین جشنواره‌ی امتنان تا 25 دی‌ماه ادامه دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، گفت: ثبت‌نام بیست‌ونهمین دوره‌ی جشنواره‌ی امتنان از كارگران، گروه‌های كار و واحدهاي نمونه‌ی 1396 استان کرمان در حال اجراست و تا 25 دی‌ماه سال جاري ادامه دارد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، درباره‌ی اين جشنواره گفت: جشنواره‌ی امتنان از كارگران، گروه‌های كار و واحدهاي نمونه‌ی استان كه امسال از سوي وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به‌عنوان جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید نام‌گذاری شده است در راستای تشویق و ترغیب جامعه‌ی بزرگ کار و تولید و به‌منظور شناسایی و معرفی تلاش‌گران عرصه‌های مختلف تولید، صنعت، کشاورزی و خدماتی همه‌ساله طی فراخوانی برگزار می‌شود.

رضا اسماعیلی افزود: تمامی فعالان عرصه‌ی کار و تلاش استان اعم از کارگران، گروه‌های کار و واحدهاي نمونه‌ی مخترع، مبتکر و خلاق در واحدهای توليدي و اقتصادی استان می‌توانند به‌منظور شناساندن خود به جامعه‌ی هدف در سامانه‌ی الکترونیکی جشنواره به آدرس emtenan.mcls.gov.ir ثبت‌نام کنند.

رضا اسماعیلی با اشاره به این‌که ارائه‌ی تمامی مدارک خواسته‌شده در سامانه‌ی ثبت‌نام توسط ثبت‌نام کنندگان الزامی است، تاکید کرد: همه موارد خواسته‌شده در سامانه‌ی ثبت‌نام جشنواره‌ی امتنان از کارگران و گروه‌های کار و واحدهای نمونه دارای امتیاز می‌باشد و ثبت‌نام کنندگان در صورت عدم ارائه‌ی مدارک خواسته‌شده امتیاز خود را از دست خواهند داد.

وی بیان کرد: پس از پایان مهلت اعلام‌شده، ثبت‌نام‌شدگان توسط کمیته داوری ارزیابی و برترین‌های جامعه‌ی کار و تولید استان در جشنواره معرفی خواهند شد و طی مراسمي با حضور مسئولان استان و وزارت متبوع تجليل می‌شوند.

شایان‌ذکر است ثبت‌نام کنندگان و واجدين شرايط جهت کسب اطلاعات بیش‌تر نیز می‌توانند در استان به مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در شهرستان‌های تابعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محل کارگاه خود مراجعه کنند.

15.6083