یک شنبه 31 تیر 1403
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9611724
  • 18 تیر 1403
  • 12:38
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
ضرورت هماهنگی بین سازمان‌ها و شهرداری‌های مناطق برای خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان

معاون خدمات‌شهری شهردار کرمان تأکید کرد:

ضرورت هماهنگی بین سازمان‌ها و شهرداری‌های مناطق برای خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان

معاون خدمات شهری شهردار کرمان، بر ضرورت هماهنگی بین سازمان‌ها و واحدهای مختلف با شهرداری‌های مناطق پنج‌گانه، برای خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان، تأکید کرد.

به گزارش کرنا، محمود ایرانمنش، در نشست هم‌اندیشانه که با حضور مدیران‌عامل سازمان‌ها، مدیران واحدهای خدمات‌شهری و شهرداری منطقه سه کرمان برگزار شد، با بیان اینکه حوزه خدمات‌شهری برای پیشبرد اهداف شهرداری‌های مناطق، آمادگی کامل دارد، گفت: منطقه سه شهری وسعت فضای سبز بالایی دارد و لازم است تا سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، با همکاری منطقه، به حفظ و گسترش آن کمک کند.

وی یکی از ویژگی‌های مهم خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان را هماهنگی بین سازمان‌ها و واحدهای مختلف با مناطق شهری دانست و افزود: خوشبختانه این هماهنگی وجود داشته است.

سرپرست شهرداری منطقه سه شهر کرمان نیز، با تشکر از همکاری و تعامل حوزه خدمات‌شهری با شهرداری منطقه سه ‌کرمان، گفت: کاشت رفیوژها و واکاری فضای سبز در این منطقه، سرعت خوبی دارد؛ به شکلی که از میزان شکایت‌های مردمی کاسته شده است.

رضا خیاط‌زاده، با بیان اینکه زیباسازی و بهسازی جداره‌ها توسط نیروهای حوزه خدمات‌شهری با سرعت خوبی در حال اجراست، یادآورشد: با این اقدام بازخورد خوبی ازسوی مردم دریافت کردیم.

وی موضوع تنظیف و نگهداری فضای سبز پایانه را نیز بسیار مهم دانست و بر وارسی دقیق‌تر این موضوع، تأکید کرد.

گفتنی است؛ در ادامه این نشست، سایر مدیران حوزه خدمات‌شهری و معاونان شهردار منطقه سه کرمان، با یکدیگر درخصوص مسائل مختلف مبتلابه شهری، تبادل نظر کردند.

15.6032