دوشنبه 21 آبان 1397
نسخه آزمایشی
  • جامعه
  • شماره خبر: 9607166
  • 15 مهر 1397
  • 09:37
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
صنعت گردش‌گری می‌تواند برای کشور بسیار کارگشا و مفید باشد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان:

صنعت گردش‌گری می‌تواند برای کشور بسیار کارگشا و مفید باشد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با اشاره به این‌که صنعت گردش‌گری می‌تواند برای کشور بسیار کارگشا و مفید باشد، گفت: این صنعت نیاز به شفاف سازی دارد و بخش دولتی و خصوصی و باید در جهت تحقق آن جدی و پیگیر باشند.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین،  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی و فعالان گردش‌گری استان کرمان به مناسبت هفته گردش‌گری گفت: بخش‌های دولتی و خصوصی می‌توانند موتور محرکه بسیار قوی در حوزه‌ی  گردش‌گری باشند و امیدواریم با همکاری بیش‌تر بتوانند در این حوزه فعالیت و کار کنند.
حجت‌الاسلام علیدادی سلیمانی با بیان این‌که در دنیای امروز گردش‌گری، صنعتی بسیار کم هزینه و زود بازده است، افزود: بدون شک این صنعت می‌تواند برای کشور کارگشا و مفید باشد.

امام جمعه کرمان با اشاره به این‌که رونق گردش‌گری بحثی علمی است، گفت: باید برای حل مسائل حوزه گردش‌گری، به شکل کاملا علمی اقدام شود.

حجت الاسلام علیدادی با تاکید بر این‌که صنعت گردش‌گری دچار نقاط قوت و ضعف‌هایی است، تصریح کرد: این صنعت نیاز به شفاف‌سازی دارد و بخش دولتی و خصوصی باید در جهت تحقق آن جدی و پیگیر باشند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به این‌که گاهی دچار فرافکنی در برخی اتفاقات می‌شویم که لازمه‌ی آن شفاف سازی است، تصریح کرد: در مواردی دنبال علت‌هایی می‌گردیم که معلول آن، صرفا رونق نیست.
وی با بیان این‌که بخشی از مسائل حوزه گردش‌گری درون مجموعه و برخی مربوط به بیرون از آن است، خاطرنشان کرد: برای ایجاد تحول باید داخل و خارج از مجموعه را به دقت مد نظر قرار داده و به راهکارها توجه کرد.

46.8488