پنج شنبه 1 فروردین 1398
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9606803
  • 11 تیر 1397
  • 10:45
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
شورای راهبردی، تخصصی و ورزشی باشگاه ورزشی شهرداری تشکیل می‌شود

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری:

شورای راهبردی، تخصصی و ورزشی باشگاه ورزشی شهرداری تشکیل می‌شود

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان گفت: شورای راهبردی، تخصصی و ورزشی باشگاه ورزشی شهرداری کرمان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، محمدعلی جوشایی در جلسه تعیین و اعلام برنامه‌های کوتاه‌مدت این معاونت افزود: این شورا در ذیل تشکیلات رسمی هیأت مدیره به‌عنوان بازوی مشورتی و اتاق فکر تشکیل خواهد شد.

وی در عین حال بیان کرد: این شورا در صورت تشخیص هیأت مدیره رسمی باشگاه تشکیل خواهد شد.

جوشایی تشکیل منظم و مفید جلسات هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرمان با حضور مؤثر شهردار و تمام اعضای مندرج در اساس‌نامه، به‌منظور انسجام‌بخشی، تحرک و پویایی بیشتر در مجموعه‌های ورزشی و تفریحی مرتبط با شهرداری را از برنامه‌های کوتاه‌مدت باشگاه ورزشی شهرداری ذکر کرد.

وی هم‌چنین از افتتاح دفتر مدیریت و واحدهای اداری و تشکیلاتی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری خبر داد و گفت: البته این مهم مستلزم تأمین بخشی از تجهیزات ضروری اداری از سوی شهرداری و تأمین کادر کارشناسی و دفتری از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی است.

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان به دعوت از 200 نفر پیشکسوت، مربی، مدیر، ورزشکار نخبه و... که در طول دهه‌های اخیر در باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرمان منشأ اثر بوده‌اند، خبر داد و گفت: این افراد با حضور خردمندانه و دل‌سوزانه‌ی خود، زمینه‌های رشد و بالندگی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری کرمان را در رشته‌های مختلف فراهم خواهند ساخت.

جوشایی از همراهی و مشارکت با بخش خصوصی در ایجاد فضای مناسب و تخصصی ورزش صخره‌نوردی حرفه‌ای و آماتور در بوستان‌های مادر و جنگل قائم (عجل‌الله‌فرجه) و آمادگی برای میزبانی رقابت‌های صخره‌نوردی قهرمانی آسیا به میزبانی شهر کرمان در محیط زیبای این بوستان‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: تجهیزات نصب شده، پس از پایان رقابت‌های آسیایی در بوستان‌ها باقی می‌ماند و با مالکیت شهرداری، مورد استفاده‌ی عموم قرار خواهد گرفت.

0