یک شنبه 6 خرداد 1397
نسخه آزمایشی
  • جامعه
  • شماره خبر: 9605273
  • 21 شهریور 1396
  • 13:39
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
شرور سابقه‌دار عنبرآبادی درملأعام به دار مجازات آویخته شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد:

شرور سابقه‌دار عنبرآبادی درملأعام به دار مجازات آویخته شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از اجرای حکم قصاص یکی از افراد شرور و سابقه‌دار این شهرستان خبر داد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از اجرای حکم قصاص یکی از افراد شرور و سابقه‌دار این شهرستان خبر داد و افزود: محکوم‌علیه سوابق و محکومیت‌های متعدد کیفری ازجمله سرقت، ،ضرب‌وجرح و قتل داشت.

 یوسف سبحانی بابیان اینکه متهم در آخرین جنایت خود مرتکب قتل یکی از سرمایه گذران این شهرستان شده بود،اظهار داشت:حکم اعدام (ر.خ)صبح امروز 21شهریورماه با حضور اعضای شورای تأمین شهرستان درملأعام اجرا و این شرور به دار مجازات آویخته شد.

یوسف سبحانی در تشریح جزئیات این خبر افزود: رسیدگی به این پرونده به جهت اینکه موجب جریحه‌دار شدن احساسات مردم این منطقه شده بود به صورت ویژه در دستور کار دستگاه قضائی قرار گرفت.

وی بیان کرد: پرونده در مدت زمان قانونی در مراجع قضایی شهرستان و استان مورد رسیدگی قرار گرفت و پس از تائید حکم قصاص نامبرده در دیوان عالی کشور و صدور اذن اجرای حکم از سوی ریاست قوه قضائیه، صبح امروز حکم محکوم‌علیه درملأعام اجرا شد.

وی در خصوص آخرین جنایت محکوم علیه، یادآور شد: مقتول (کرامت دهدشتی) شامگاه هشتم آبان سال 94 توسط آدم‌ربایان به سرکردگی (ر.خ) در باغ کشاورزی خود در شهر دوساری ربوده شد و با توجه به مقاومت مقتول مورد ضرب‌وجرح شدید قرار گرفت که بر اثر شدت جراحات جان باخت.

وی بیان کرد: پس از 20 روز تلاش شبانه‌روزی دستگاه قضایی و پلیس آگاهی شهرستان عنبرآباد و پس از یک‌سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی پیچیده، قاتل به نام (ر.خ) در محل مخفیگاه‌اش در شهرستان رودبار جنوب شناسایی و دستگیرشده بود.

وی گفت: در این رابطه شش متهم در شهرهای مختلف دو استان کرمان و سیستان و بلوچستان دستگیر و از این تعداد چهار نفر با قرار بازداشت موقت راهی زندان شده بودند.

دادستان عنبرآباد افزود: علت و انگیزه‌ی اصلی قتل، اخاذی و سرقت خودروی مقتول بوده است.

سبحانی تاکید کرد: دستگاه قضایی به شدت با هرگونه اخلال در نظم عمومی و کسانی که آرامش و امنیت جامعه را سلب کنند برخورد سریع، قاطع و قانونی خواهد کرد.

15.624