شنبه 24 آذر 1397
  • جامعه
  • شماره خبر: 9607246
  • 12 آبان 1397
  • 14:46
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
راهپیمایی 13 آبان ساعت 9 صبح آغاز می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان:

راهپیمایی 13 آبان ساعت 9 صبح آغاز می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: راهپیمایی 13 آبان در کرمان راس ساعت 9 صبح از محل چهار راه توحید به سمت میدان شورا و مصلا برگزار می‌شود.

به گزارش کرمان‌آن‌لاین، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان ضمن اعلام این خبر، گفت: راهپیمایی ضد استکباری 13 آبان در بیش از 100 منطقه کرمان همراه با تجمعات ضداستکباری برگزار می‌شود.

مهدی صدفی افزود: 13 آبان نماد ایستادگی و مقاومت ملت ایران در مقابل سلطه‌ی استکبار به خصوص آمریکا است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان، جنس راهپیمایی 13 آبان را از جنس راهپیمایی 22 بهمن عنوان و تصریح کرد: اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 13 آبان شرکت خواهند کرد اگر چه دانش‌آموزان و دانشجویان نیز نسبت به سال‌های گذشته بیش‌تر شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: ان شاالله راهپیمایی امسال همه‌ی توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند و مردم فهیم ایران اسلامی با غیرت انقلابی یک روز به یاد ماندنی را به نمایش خواهند گذاشت.

وی تاکید کرد: برنامه‌های مختلفی در راهپیمایی دشمن شکن 13 آبان در کرمان برگزار می‌شود.

صدفی تصریح کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری از جمله نمایشگاه عکس، مسابقات عکاسی، ایستگاه پرسش و پاسخ، مشاوره، ایستگاه‌های سلامت و تجمع ضد استکباری مقابل حسینیه ثارالله برگزار می‌شود.

وی سخنران آیین 13 آبان در کرمان را سید احمد خاتمی معرفی کرد و گفت: در پایان این آیین قطعنامه نیز قرائت و توسط حضار تایید خواهد شد.

0