4 مهر 1396
نسخه آزمایشی
  • فرهنگی
  • شماره خبر: 9605259
  • 19 شهریور 1396
  • 19:24
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
درباره‌ی گزینه‌های شهرداری کرمان چهارشنبه‌ی هفته‌ی جاری تصمیم‌گیری می‌کنیم

نایب‌رییس شورای اسلامی شهر کرمان:

درباره‌ی گزینه‌های شهرداری کرمان چهارشنبه‌ی هفته‌ی جاری تصمیم‌گیری می‌کنیم

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان با حضور اعضای شورا و سیدمحمد موسوی، سرپرست شهرداری کرمان برگزار شد.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، در این نشست که در غیاب محمد فرشاد، رییس شورای اسلامی شهر کرمان و ماه‌بانو معصوم‌زاده و حسین چناریان دیگر اعضای شورا برگزار شد، موضوع حضور یکی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمان در برگزاری جلسات مناقصه و مزایده‌ای که در شهرداری برگزار می‌شود، مورد بررسی قرار گرفت.

هم‌چنین در این نشست موضوع واگذاری میزان رقم ترک تشریفات به شهردار کرمان بررسی شد که به پیشنهاد علی خدادای، عضو شورا، مقرر شد این موضوع پس از انتخاب شهردار کرمان مورد بررسی قرار گیرد.

در این جلسه موضوع انتخاب یکی از شرکت‌های بیمه‌‌ای برای بیمه‌ی تکمیلی پرسنل شهرداری نیز مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد قرارداد بیمه‌ی مذکور پس از بررسی بیش‌تر توسط شهرداری کرمان، اجرا شود.

علی بهرامی، نایب‌رییس شورای اسلامی شهر کرمان نیز در پایان این نشست، با بیان این‌که نشست امروز شورای اسلامی شهر کرمان با موضوع انتخاب رؤسای کمیسیون‌های شورا از ساعت 16 برگزار شد، گفت: پس از بررسی‌های انجام گرفته، انتخاب نهایی رؤسای کمیسیون‌های شورا، به هفته‌ی آینده موکول شد.

وی هم‌چنین درباره‌ی انتخاب شهردار کرمان گفت: بررسی درباره‌ی انتخاب شهردار کرمان از بین گزینه‌های نامزد شهرداری، ساعت 10 صبح چهارشنبه‌ی هفته‌ی جاری انجام خواهد گرفت.

بهرامی افزود: هنوز قطعی نیست که شهردار کرمان از میان پنج گزینه‌ای که رزومه‌ی خود را ارایه کرده‌اند، انتخاب شود.

وی ادامه داد: در نشست چهارشنبه مشخص می‌شود که گزینه‌های دیگری برای شهرداری کرمان اضافه خواهد شد یا خیر.

محمدرضا احمدی

15.6235