جمعه 1 تیر 1397
نسخه آزمایشی
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9605246
  • 19 شهریور 1396
  • 16:37
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
جلوگیری از حاشیه‌نشینی و توجه به گردش‌گری را در اولویت قرار می‌دهم

سرپرست فرمانداری شهرستان کرمان:

جلوگیری از حاشیه‌نشینی و توجه به گردش‌گری را در اولویت قرار می‌دهم

سرپرست فرمانداری شهرستان کرمان گفت: در سمت مدیریت فرمانداری شهرستان کرمان، جلوگیری از توسعه‌ي حاشیه‌نشینی و توجه به رونق گردش‌گری را در اولویت اقدامات خود قرار می‌دهم.

به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، علی بابایی در مراسم تودیع و معارفه‌ی فرماندار شهرستان کرمان که با حضور جمعی از مدیران شهرستان کرمان، اعضای شورای تامین و شورای شهر برگزار شد؛ اولویت کاری دیگر خود را جذب سرمایه‌گذار در پروژه‌های مشارکتی در شهرستان کرمان ذکر و خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود اعتبارات دولتی، تهیه‌ي سبد مشارکتی پروژه‌های عمرانی شهر کرمان با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی می‌تواند راه‌کار مناسبی برای جبران عدم توسعه یافتگی در استان، به‌خصوص اتمام پروژه‌های نیمه تمام در شهرستان کرمان تمام باشد.

وی کار کردن در کنار استاندار کرمان به‌عنوان مدیر توسعه‌گرا و پویا را مایه‌‌ی ‌افتخار دانست و افزود: در سمت سرپرست فرمانداری کرمان این نوید را می‌دهم که بتوانم کار فرماندار پیشین کرمان را در جهت خدمت‌رسانی به مردم در پیش بگیرم.

بابایی با اشاره به نکات مورد تاکید رییس‌جمهور در هفته‌ي دولت در زمینه‌ي مردم‌مداری در قالب قانون‌مداری، مشارکت حداکثری در جهت کرامت انسانی، توجه به امنیت و اجرای عدالت اجتماعی، تصریح کرد: خط مشی من رویکرد دولت تدبیر و اميد و شعار من توسعه و ولایت‌مداری است.

وی با تاکید بر این‌که به هیچ جناح سیاسی خاصی وابسته نیستم، خاطرنشان کرد: مصلحت شهر و مردم را فدای سیاسی بازی و حاشیه‌پردازی نمی‌کنم زیرا هدف‌ام این است که در چارچوب قوانین و مقررات وظیفه‌ي خود را در جهت خدمت‌رسانی به مردم و توسعه‌ی شهر کرمان انجام دهم.

سرپرست فرمانداری کرمان در بخشی از سخنان خود از مسوولان خواست تا در جهت نشاط و شادابی مردم و ایجاد نقطه‌ي امید تلاش کنند و با کنار گذاشتن تفکرات کهنه برای توسعه وآبادانی شهر تلاش کنند.

در این مراسم هم‌چنین محمدعلی توحیدی فرماندار پیشین شهرستان کرمان با اشاره به سابقه‌ي 21 ساله‌ي خود در سمت فرمانداری در 7 شهرستان گفت: 11 سال نیز مسوولیت بخشداری را برعهده داشتم و در این مدت به هیچ‌عنوان دنبال مسایل حزبی و جناحی نبودم.

وی با تاکید بر این‌که موفقیت در هر رتبه و مسوولیتی منوط به هم‌دلی، هماهنگی و همکاری است، افزود: اگر در راه خدا و برای خلق خدا گام برداریم موفق و پیروز خواهیم بود.

توحیدی در ادامه با اشاره به این‌که مسوولان باید فرصت خدمت‌رسانی به مردم را قدر بدانند تصریح کرد: بیش از 30 مورد از انتخابات را مدیریت کردم و در این مدت حتی یک صندوق ابطال هم گزارش نشده است.

وی در ادامه قبول مسوولیت در سمت فرمانداری شهرستان کرمان را کاری بزرگ و حساس خواند و خاطرنشان کرد: شهر کرمان به‌عنوان مرکز استان باید خدماتی را ارايه کند که نه تنها شهرستان‌های استان بلکه شهرستان‌های استان‌های دیگر نیز ازآن بهره‌مند باشند.

لازم به ذکر است در این مراسم طی حکمی از سوی استاندار کرمان علی بابایی به‌عنوان سرپرست فرمانداری منصوب و از زحمات محمدعلی توحیدی قدردانی شد.

مهدیه جعفری

 

0