یک شنبه 31 تیر 1403
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9611728
  • 19 تیر 1403
  • 11:50
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
تقدیر شهردار «کازان» از شهردار «کرمان»، برای حضور در مجمع بین‌المللی شهرهای «بریکس‌پلاس»

تقدیر شهردار «کازان» از شهردار «کرمان»، برای حضور در مجمع بین‌المللی شهرهای «بریکس‌پلاس»

ایلسور متشین، شهردار کازان، طی نامه‌ای، از محسن تویسرکانی، شهردار کرمان، برای حضور در مجمع بین‌المللی شهرهای «بریکس‌پلاس» که از تاریخ ۳۱ خرداد تا چهارم تیرماه در کازان روسیه برگزار شد، تقدیر کرد.

به گزارش کرنا، متن نامه شهردار کازان به شرح زیر است:

«جناب آقای محسن تویسرکانی راوری

اجازه دهید صمیمانه از مشارکت شما در نشست مؤسس انجمن شهرها و شهرداری‌های BRICS+ که در چارچوب مجمع بین‌المللی شهرهای BRICS+ در شهر «کازان»، در تاریخ ۲۱ تا ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴ با موفقیت برگزار شد، تشکر کنم.

این انجمن به رویدادی فراموش‌نشدنی تبدیل شد که بیش از ۲۰۰ رئیس و نماینده شهرداری از ۲۰ کشور جهان ازجمله شهرداران شهرهای برجسته کشورهای BRICS، کشورهای CIS و همچنین آرژانتین، مراکش، مکزیک، ترکیه، شیلی وغیره را گرد هم آورد.

این برنامه، مملو از رویدادهای مهمی بود؛ ازجمله جلسه بحث و گفت‌وگوی همکاری جهانی جوامع محلی، تأسیس انجمن شهرها و شهرداری‌های BRICS+، میزگرد آفاناسی نیکیتین و میراث او؛ دیپلماسی سفر در زمان و مکان، ارائه شهرهای آینده، ابعاد جدید Innopolis» و افتتاح خیابان شهرهای BRICS+ و کتابخانه BRICS+، همچنین امضای موافقت‌نامه‌های همکاری و روابط خواهرخواندگی بین شهرها و انجمن‌های مقامات محلی و حضور در جشن Sabantuy؛ جشن بزرگ ملی جمهوری تاتارستان.

در این اجلاس، طیف وسیعی از موضوعات مرتبط با مدیریت شهری مورد بحث قرار گرفت و پیشنهادها و توصیه‌ها برای شکل‌دهی استراتژی‌های جدید، در چارچوب انجمن شهرها و شهرداری‌های BRICS+ ارایه شد.

اعتقاد دارم همکاری ما در سطح بین‌شهری، به نفع ساکنان و کل جامعه جهانی ادامه خواهد یافت.

با هم و با کمک و حمایت از یکدیگر، می‌توانیم در حل مسائل پیچیده به موفقیت برسیم.»

31.2505