یک شنبه 19 آذر 1402
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9610983
  • 21 آبان 1402
  • 17:18
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
برگزاری شهروارۀ مدیریت شهری «شمش»، با محوریت فناوری و نوآوری

شهردار کرمان خبر داد:

برگزاری شهروارۀ مدیریت شهری «شمش»، با محوریت فناوری و نوآوری

شهردار کرمان، از برگزاری شهروارۀ مدیریت شهری(شمش) با محوریت فناوری و نوآوری، با حضور بیش از ۵۰ شرکت و مرکز دانش‌بنیان و فناور در مجموعۀ ورزشی شهرداری کرمان خبر داد.

به گزارش کرنا، سعید شعرباف افزود: نخستین شهروارۀ مدیریت شهری(شمش)، با محوریت فناوری و نوآوری و با حضور بیش از ۵۰ شرکت و مرکز دانش‌بنیان و فناور در مجموعۀ ورزشی شهرداری کرمان، از ۲۳ آبان‌ماه آغاز به‌کار می‌کند کرده و تا ۲۵ آبان‌ماه ادامه دارد.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی نیازهای فناورانه ویژۀ معاونت‌های شهرداری، خاطرنشان کرد: علاوه بر این، چهار کارگاه شامل کارگاه «نقش نوآوری استارت‌آپ‌ها در شهر هوشمند»، «کسب‌وکارهای نوین»، «شیوه‌های تأمین مالی» و «شهر، هویت و سبک زندگی»، در شهروارۀ مدیریت شهری برگزار می‌شود.

شهردار کرمان بیان کرد: اهداف ما از برگزاری این شهرواره، آشنایی بدنۀ کارشناسی و مدیریتی شهرداری کرمان و شهرداری‌های استان با توانایی و برنامه‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، آشنایی مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان با نیازها و چالش‌های شهرداری‌های استان به‌خصوص کرمان، ایجاد فضایی صمیمی جهت ارتباط و آشنایی با ایده‌ها، خلاقیت‌ها و نوآوری‌های فعالان این زیست‌بوم و مدیران و کارشناسان شهری و حمایت مدیران شهری شهرداری و شورای شهر کرمان از فضای کسب‌وکارها بر پایۀ خلاقیت و نوآوری و دانش‌بنیان است.

گفتنی است؛ شهروارۀ مدیریت شهری(شمش) با محوریت فناوری و نوآوری و با حضور بیش از ۵۰ شرکت و مرکز دانش‌بنیان و فن‌آور، از تاریخ ۲۳ تا ۲۵ آبان‌ماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ در مجموعۀ ورزشی شهرداری کرمان واقع در خیابان «شهدای خانوک»، کوچه ۱۶ برگزار می‌شود.

0