یک شنبه 6 خرداد 1397
نسخه آزمایشی
  • شورا و شهر
  • شماره خبر: 9605245
  • 19 شهریور 1396
  • 16:29
  • امتیاز:5/4
  • امتیاز شما
بابایی سرپرست فرمانداری کرمان شد

بابایی سرپرست فرمانداری کرمان شد

طی حکمی از سوی استاندار کرمان علی بابایی به‌عنوان سرپرست فرمانداری منصوب و از زحمات محمدعلی توحیدی قدردانی شد.

به گزارش کرمان‌شهر آنلاین  حمید ذکاءاسدی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار کرمان ضمن تبریک عید غدیرخم، با اشاره به این‌که سیاست دولت مبتنی بر استفاده از نیروهای جوان و بازنشسته کردن افراد در سن بازنشستگی است افزود: توحیدی فرماندارکرمان را بر کنار نکردیم بلکه او را بازنشسته کردیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: قانون‌مداری و دوری از حاشیه‌های سیاسی ویژگی فرماندار است که همه این‌ها را در توحیدی فرماندار پیشین کرمان دیدیم.

وی برگزاری انتخابات امن و سالم را از توفیقات محمدعلی توحیدی ذکر و خاطرنشان کرد: توحیدی جزو با سابقه‌ترین فرمانداران کشور است و از جمله کسانی است که همواره اجرای قانون را سرلوح اقداماتش قرارداده و هرگز تسلیم سیاست‌ها نشده است.

ذکاءاسدی مدیریت جهادی را رویکرد کاری توحیدی دانست و یادآورشد: علی بابایی که حدود 20 سال سابقه‌ی خدمت در زمینه‌ي خدمات توسعه‌ای و عمران شهری را داشته‌است نیز از مدیران موفق هستند  و کسی را آشناتر از ایشان به مسایل توسعه‌ای و شهری نمی‌شناسیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان تعامل با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی را برای موفقیت فرماندار جدید لازم دانست و گفت: ما در مجموعه‌ي استانداری برای تصمیم‌گیری‌ها از مشاوران و اساتید خبره استفاده می‌کنیم و هماهنگی و تعامل با نمایندگان مجلس را در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

وی با اشاره به این‌که استان کرمان در مبارزه با حاشیه‌نشینی در رتبه‌ي اول کشور قرار دارد یادآور شد: استان کرمان از لحاظ امنیت جزو سه استان برتر کشور انتخاب شده است.

وی برگزیده شدن قلعه گنج، به‌عنوان شهر نمونه‌ی اقتصاد مقاومتی کشور را جزو افتخارات استان قلمداد و خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب نیز بر اقدامات اقتصاد مقاومتی در شهرستان قلعه‌گنج مهر تایید زده‌اند.

ذکاءاسدی با بیان این مطلب که اقتصاد و رفاه مردم باید در اولویت قرار گیرد، تصریح کرد: برای هم‌کاری در جهت  توسعه‌ي استان کرمان دست نیاز به سوی همه دراز می‌کنیم و از تمامی تشکل‌های سیاسی می‌خواهیم با دور بودن از سیاسی کاری و حاشیه‌سازی به ما کمک کنند.

 

مهدیه جعفری

 

0